Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Goose Goose Duck, BTS Yayınıyla Steam’de Rekor Kırdı

BTS'in canlı yayınına konuk olan Goose Goose Duck, Steam'de rekor kırdı.

Sosyal çıkarım oyunu Goose Goose Duck, kısa bir süre önce BTS üyesi V‘nin (Kim Tae-hyung) canlı yayında oyunu oynamasının ardından Steam’de rekor kırdı. Oyun, oynanış benzerlikleri nedeniyle genellikle oldukça popüler olan Among Us ile karşılaştırılsa da, benzersiz özelliklere de sahip.

Ekim 2021’de piyasaya sürülen oyun, oyuncuların görevleri tamamlamak için birlikte çalışması gereken kazlar ve kazları sabote edip öldürecek yaban ördeği rolünü üstlendiği bir oyun. Tıpkı Among Us‘ta olduğu gibi, kazlar kazanmak için tüm sahtekarları bulmak ve hepsini ortadan kaldırmak için tümdengelim becerilerini kullanmak zorundayken, yaban ördeği kendilerini kurtarmak için yalanlara başvurmak zorunda.

Goose Goose Duck Steam’de Rekor Kırdı

Goose Goose Duck, BTS Yayınıyla Steam'de Rekor Kırdı

Bazı popüler Twitch yayıncıları Goose Goose Duck oynamış olsa da, oyun yalnızca Şubat 2022’de 21.362 oyuncuyla en yüksek zirvesini elde etti. O ay en yüksek 6.000 eşzamanlı oyuncu, Aralık ayına kadar yaklaşık 130.000’e ulaştı. Yeni yıl geldiğinde Gaggle Studios, oyunun yeni oyuncu akını nedeniyle bir sunucu kesintisi yaşadığını ve 250.000 civarında anlık kullanıcıya ulaştığını bildiren bir güncelleme yayınladı.

Steam Charts’a göre Goose Goose Duck, son 30 günde 563.293 ile zirve yaptı ki bu, 2021’de çıktığından beri tüm zamanların en yüksek oyuncu sayısı. Hatta oyun, Apex Legends ve Call of Duty gibi Steam’deki popüler oyunları bile geride bırakmayı başardı.

BTS, “Dynamite” ve “Butter” gibi hitlerin hava dalgalarına hakim olmasıyla şu anda dünyanın en büyük müzik gruplarından biri. Bu nedenle, ister Goose Goose Duck, Among Us veya Fall Guys olsun, geniş hayran kitlelerinin V’nin yayınlarında oynadığı bir oyunu denemek istemesi şaşırtıcı değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.