Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Google Yeni Stadia Connect Etkinliğinin Tarihini Açıkladı

Google Stadia'nın yeni etkinlik zamanı açıklandı.

Teknoloji devi Google yeni Stadia Connect etkinliğinin ne zaman gerçekleştirileceğini açıkladı. İşte yeni Stadia Connect etkinliğinin gerçekleşeceği o tarih.

google yeni stadia connect etkinliginin tarihini acikladi 2

Google yaptığı açıklamada Stadia Connect etkinliğinin 14 Temmuz tarihinde gerçekleştirileceğini açıkladı. Google’ın Summer Game Fest ile iş birliliği içerisinde gerçekleştireceği bu etkinlikte yeni oyunlar ve yeni Stadia özellikleri açıklanacak.

Google’ın bulut tabanlı oyun servisi olan Google Stadia ilk duyurulduğunda büyük umutlar eşliğinde oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Sonrasında Google verdiği sözleri tutamadı ve Stadia popülerliğini giderek kaybetmeye başladı. Stadia’nın eski popülerliğini kazanması için çeşitli adımlar atan Google, bu bağlamda yeni Stadia etkinliğinin gerçekleşeceği tarihi açıkladı. Son olarak Nisan ayında gerçekleştirilen etkinlikte EA’nın Stadia üzerindeki ilk oyunlarının duyurusu yapılmıştı.

Google yeni Stadia Connect etkinliğinin 14 Temmuz tarihinde yapılacağını resmen açıkladı. Summer Game Fest ile iş birliğine giden Google, etkinliğin 20:00’da başlayacağını belirtti. Google konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Stadia etkinliğinin 14 Temmuz tarihinde Summer Game Fest’in bir parçası olarak geleceğini belirtti. Google ayrıca etkinlikte, yılın ilerleyen zamanlarında Stadia gelecek olan bazı oyunlarla ve birkaç sürprizle kullanıcıları Stadia etkinliğine davet etti.

Google’ın Stadia etkinliğine yaklaşık olarak 1 ay sürenin olmasına rağmen oyuncular fazlasıyla heyecanlanmış durumda. Sony’nin PlayStation 5 etkinliği sonrasında yeniden canlanan oyun sektörünün Google’ın Stadia etkinliği sonrasında nasıl bir hal alacağı ise tam bir merak konusu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.