Google Stadia’da Oyuncu Etiketimizi Dilediğimiz Zaman Değiştirebileceğiz!

Google Stadia diğer oyun platformlarından epey farklı olacak.

Google tarafından Mart ayında tanıtılan yeni oyun platformu Google Stadia tüm teknoloji ve oyun dünyası tarafından merakla takip ediliyor. Oyunculara TV üzerinde bilgisayar oyunları oynama fırsatı verecek olan yapım Kasım 2019’da karşımıza çıkacak.

Bulut tabanlı bir teknolojiye sahip olarak internet üzerinde çalışacak olan Google Stadia 14 farklı ülke üzerinde çalışacak. Hollanda, Norveç, İspanya, İsveç, Belçika, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Almanya, İrlanda, İtalya, ABD ve Fransa gibi ülkelerde oyun severlere sunulacak olan yeni oyun platformu 2020 yılında ise diğer ülkelerde satışa çıkacak.

120 dolar gibi bir fiyat etiketi ile satışlara açılacak olan oyun platformu birbirinden önemli oyunları destekleyecek. Bu oyunlardan bazıları The Crew 2, Destiny 2, Doom, Grid olarak duyuruldu.

Bugün PC Games N’in haberlerinde kendine yer bulan Google Stadia ilginç bir detayı gün yüzüne çıkardı. Yapılan habere göre Google Stadia’da oyuncu etiketimizi dilediğimiz zaman değiştirebilirmişiz. Ayrıca bu konuda herhangi bir sınırlama da yokmuş.

Bilindiği üzere hem Xbox One’da hem de PlayStation 4’de kullanıcı adı değiştirme işlemleri ücret karşılığında yapılıyor. Ancak gelen habere göre Google Stadia kullanıcılarına herhangi bir ücret alınmadan tamamen ücretsiz olarak diledikleri zaman kullanıcı adlarını değiştirme fırsatı sunulacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol