Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Google Stadia’da 120’den Fazla Oyunu Bedava Deneyebilirsiniz

2019 yılında hizmete açılan Google Stadia, 120'den fazla oyun için deneme özelliği sundu. Platforma erişerek, birçok oyunu satın almadan önce oynayabileceksiniz.

Google Stadia hizmete açıldığından beri, şirketin umduğu büyük başarıyı yakalayamadı. Ancak lansmanından neredeyse üç yıl geçmesine rağmen, hizmet hala çalışmaya devam ediyor. Şimdi ise Google, platforma daha fazla oyuncuyu dahil etmek için yeni bir plan açıkladı. Hizmette an itibariyle 120’den fazla oyunu deneyimleyebilirsiniz. Oyunların içerisinde; Assassin’s Creed: Valhalla, Far Cry 6, Little Nightmares, Saints Row: The Third, Terraria, Spiritfarer ve çok daha fazlası bulunuyor.

Denemeler ücretsiz ancak oyuncuların her oyun denemesi için belirli süreleri var. Bu süreler 30-120 dakika arasında değişiklik gösteriyor. Google Stadia’yı denemek isteyenler varsa bu durum oldukça büyük bir fırsat gibi görünüyor. Bir Reddit kullanıcısı tarafından bildirildiği üzere, Hotline Miami gibi oyunları denemek; Google Stadia akışının cihazınızla ve donanımınızla uyumunu görebilmek için harika bir yol.

Google Stadia, Steam’e Örnek Oluyor

Google Stadia

Bir konsola veya PC oyun donanımına yüklü miktarda para veremeyecek durumdaysanız, Stadia sizin için teorik olarak iyi bir seçenek olacaktır. Lojistikten bağımsız olarak, Reddit’in bazı kullanıcıları bu planı oldukça destekledi. Ayrıca Steam’in de aynı şeyi yapmasını dileyenler de vardı.

Oyunlar pahalı ve fiyatlar gittikçe yükseliyor. Bu nedenle oyuncuların, oyunun tamamı için para ödemeden önce içeriğini görebilmesi oldukça mantıklı bir yol. Kasım 2019 tarihinde başlatılan bu hizmet yeterli internet kullanım koşuluyla çalışıyor. Stadia’ya masaüstü Chrome web tarayıcısından, akıllı telefonlardan, akıllı televizyonlardan ve tabletlerden erişilebiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.