Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Google Stadia ve GeForce Now, 2021’de LG TV’lere Geliyor

LG, Google Stadia ve Nvidia’nın GeForce Now'ı bu yılın sonlarında en yeni TV'lerine getireceğini duyurdu.

LG, Google Stadia ve Nvidia’nın GeForce Now‘ı bu yılın sonlarında en yeni TV’lerine getireceğini duyurdu. Stadia’nın 2021 OLED, QNED ve NanoCell TV serisinin piyasaya sürülmesinden sonra yılın ikinci yarısında piyasaya çıkması bekleniyor. GeForce Now bir süre sonra gelecek.

Google Stadia ve GeForce Now 2021de LG TVlere Geliyor 2

Haberler, her iki hizmet için de devam eden bir genişlemeyi ifade ediyor. Google, Stadia‘nın 2021’in ilk yarısında Google TV’ye (en son Chromecast dahil) geleceği sözünü verdi. Geçen hafta Sony, 2021 TV serisini duyurdu. Hepsi Google TV kullanıyor, bu nedenle birkaç ay içinde kargoya verdiklerinde Stadia’yı da bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

GeForce Now‘a gelince, şu anda iOS ve iPadOS için Safari’de Nvidia Shield platformu, Windows, macOS, Chrome OS, Android ve (beta sürümünde) mevcut. Ancak, herhangi bir TV’de yerel olarak kullanılamıyor, bu nedenle LG bu konuda ilkler arasında.

Bu uygulamaların 2020 ve önceki LG TV’lerde bulunup bulunmayacağı belirsiz. Şimdilik şirket, yenileme hızı, giriş gecikmesi ve daha fazlası gibi oyuncuların en çok önemsediği seçenekleri bir araya getiren yeni bir “Game Optimizer” ayar alanına sahip 2021 modellerine geleceğini vaat ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.