Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Google Stadia Pro Abonelerine Eylül Ayında Sunulacak Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

Google Stadia Pro aboneleri Eylül ayında aralarında Hitman ve Metro : Last Light Redux oyunlarının da yer aldığı altı oyuna ücretsiz olarak sahip olacak.

Google’ın bulut tabanlı oyun akış servisi olan Google Stadia’nın Pro aboneleri için Eylül ayında sunulacak olan ücretsiz oyunlar resmen açıklandı.

google stadia pro abonelerine eylul ayinda sunulacak ucretsiz oyunlar aciklandi 2

Teknoloji devi Google’ın geçtiğimiz aylarda duyurusunu yaptığı bulut tabanlı oyun akış servisi Google Stadia duyurulduktan sonra neredeyse kaybolmuştu. Google, Stadia servisi için söz verdiği oyunları platforma bir türlü getiremedi ve platformun sorunlarını çözemedi. Durum böyle olunca Google Stadia popülerliğini her geçen gün kaybetti. Stadia servisini yeniden popüler hale getirmek isteyen Google, servis için geçtiğimiz haftalarda yeni oyun stüdyoları satın almıştı.

Microsoft ve Sony’nin oyun konsollarının ücretli abonelik servislerinde sunduğu ücretsiz oyunları Google’da Stadia platformu için getirmişti Google’ın Stadia Pro aboneleri için sunduğu ücretsiz oyunlar, kullanıcılar tarafından merakla bekleniyordu. Google Stadia Pro aboneleri için Eylül ayında sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu. Google tarafından yapılan açıklamaya göre Google Stadia Pro aboneleri, Eylül ayında aralarında Hitman ve Metro : Last Light Redux oyunlarının da olduğu altı oyuna ücretsiz olarak sahip olacak. Google’ın Eylül ayında Stadia Pro abonelerine sunacağı ücretsiz oyunlar şöyle:

Hitman

Metro: Last Light Redux

Super Bomberman R Online

Hello Neighbor

Embr

Gunsport

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.