Google Stadia Oyun Kütüphanesi 2020 Yılı İçerisinde Genişleyecek

Google Stadia servisine yeni oyunlar ekleniyor:

Google’ın geçtiğimiz aylarda duyurduğu Google Stadia servisine 2020 yılı içerisinde eklenecek olan oyunların sayısı açıklandı. Google Stadia oyun kütüphanesi 2020 yılı içerisinde genişleyecek. 

Google geçtiğimiz aylarda oyun sektörünü değiştirecek olan Google Stadia projesini duyurmuştu. Google Stadia ile birlikte kullanıcılar bilgisayarlarına oyun indirmeyecek ve diledikleri cihazdan oyunlar oynayabilecekti. 

Çıkışının ardından ilk heyecanını yitiren Google Stadia servisi yüksek pingler nedeniyle oyuncular tarafından eleştirilmişti. Oyuncuların verimli olarak kullanamadıkları Google Stadia servisi, 2020 yılında yeniden hareketlenebilir. 

Google Stadia servisi bir süredir sessizliğe bürünmüştü. Google Stadia için gelecek planlarını açıklayan Google 2020 yılı içerisinde Stadia servisine 120 yeni oyunun ekleneceğini açıkladı. Google, Stadia servisine 120 yeni oyunun ekleneceğini duyursa da 2020 yılının ilk çeyreğinde oyuncular bu oyunların sadece 10’una kavuşacak. Google’ın Stadia servisine eklenecek olan oyunları ilerleyen günlerde Google iş ortaklarına açıklanacak. Google’ın iş ortaklarına yapacakları duyurunun ardından kullanıcılara da yeni oyunları açıklaması bekleniyor. 

Google Stadia Telefonlar İçin Test Ediliyor

Ortaya çıkan bilgilere göre Google Stadia servisine Pixel akıllı telefonlar dışında da erişim sağlandı. Google Stadia servisine erişim sağlayan cihazlar arasında Galaxy S10, Galaxy Note 9 ve OnePlus 6T modelleri bulunuyor. Google Stadia servisinin kısa süre içerisinde diğer Android akıllı telefonlara da gelmesi bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol