Google IO 2021, 18 Mayıs Tarihinde Geri Dönüyor

Bu yıl yapılacak olan Google IO 2021 etkinliğinin tarihi belli oldu. Etkinlik 18 mayıs'ta başlayacak ve 20 mayıs'ta sona erecek.

Google nihayet yola çıktı ve Google IO 2021 ile ilgili ayrıntıları bizimle paylaştı. Şirket, salgın nedeniyle geçen yılki Google I/O’yu atladıktan sonra geri dönmeye karar verdi ve hatta gerçekleşecek tüm oturumların ve diğer olayların bir programını bile yayınladı. Merak edenler için, Google IO 2021 18 Mayıs 2021 tarihinde başlayacak ve 20 Mayıs’ta sona erecek. Bu üç günlük etkinlik, Google’dan bazı ilginç yayınlar ve açıklamalar getirecek.

Google I/O

Merak edenler için, Google IO 2021 CEO’su Sundar Pichai’nin ev sahipliği yaptığı bir açılış konuşmasıyla başlayacak ve şirketin Android 12 tasarımının yanı sıra diğer ürün duyuruları da büyük olasılıkla göstermesi muhtemel. Ayrıca Google Asistan için de bazı güncellemeler bekliyoruz.

Bu iki saatlik açılış konuşmasının ardından, geliştiricilere hitap edecek ve yeni teknolojiden nasıl yararlanabileceklerini ve bunları nasıl geliştirebileceklerini tartışacak bir başka konu gelecek. Google, resmi Twitter hesabında Google I / O 2021 için bir tanıtım fragmanı paylaşmaya karar verdi.

Google, dünyanın bilgisini organize etme ve her zaman her yerde erişilebilir hale getirme etrafında dönen misyonlarını nasıl ileriye götürmeyi planladıklarından bahsetti. Açılış konuşması sona erdiğinde, oturumlar daha sonra başlayacaktır. Ancak, Google’ın işleri gizli tutma alışkanlığı olduğundan, tam Google I / O 202 programı açılış konuşmasının sonrasına kadar kullanılamayacak.

Merak edenler için, Google’ın bahsedeceği konuları aşağıda görebilirsiniz.

Google IO 2021 Takvimi

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol