Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Google, Dünya Kupası 2022’yi Takip Etmenizi Kolaylaştıracak

Google, Dünya Kupası 2022'nin hiçbir maçını kaçırmamanız için önemli adımlar attı.

Google, 20 Kasım’dan 18 Aralık’a kadar olan maçlarda görmek istediğiniz FIFA Dünya Kupası 2022 maçlarını kaçırmamanıza yardımcı olacak. Google’da “Dünya Kupası” araması yaparsanız, artık en üstte, tarihleri ​​ve Türkiye saati ile birlikte yaklaşan maçların listesini içeren özel bir bölüm göreceksiniz.

Mobil cihazlarda, tarayıcıda veya Google uygulamasında, ekranın sağ üst köşesindeki “zil” simgesine dokunarak ve ardından takip etmek istediğiniz kadroyu seçerek belirli Dünya Kupası 2022 takımları için bildirimler ayarlama seçeneğine sahip olacaksınız. Ayrıca, izlemek istediğiniz maça dokunarak ve ardından ekranınızda herhangi bir yere sürükleyip bırakarak gerçek zamanlı olarak skoru takip edebileceksiniz.

Google’dan Dünya Kupası 2022 İçin Takip Kolaylığı

Dünya Kupası 2022

Bildirimler masaüstü için mevcut görünmüyor ancak Dünya Kupası için özel Google paneli size ayrıntılı istatistikler gösterecek ve cihazlar arasında kazanma olasılıkları gösterecek. Maçlar başladığında, derneğin yayın hizmeti olan FIFA Plus ve BBC‘yi içeren resmi yayıncıların özet videolarını doğrudan sonuçlar sayfasından izleyebilirsiniz.

Ayrıca, gerçek bir maç için tarafınızı seçebileceğiniz ve onlar için sanal goller atabileceğiniz çok oyunculu bir oyunda diğer hayranlarla birlikte veya onlara karşı oynayabileceksiniz. Google ayrıca, oyunları gösteren bir mekan bulmanıza yardımcı olabilecek işletmeler için bir etiket başlattı.

Yaklaşan maçlar için “Yakınımdaki dünya kupasını nerede izlerim?” yazmanız yeterli olacak. Yalnız izlemek mi? Bunu, FOX ve FS1’deki canlı maçlara veya İspanyolca yayınlar için Telemundo’ya erişmenizi sağlayacak olan YouTube TV aracılığıyla da yapabilirsiniz.

Wear OS cihazınız varsa, giyilebilir cihazınız aracılığıyla Google’dan sizin için maç hatırlatıcıları ayarlamasını isteyebilir ve ardından hepsini Ajanda uygulamasında görüntüleyebilirsiniz. FIFA Dünya Kupası 2022 ile futbola doyamazsanız, teknoloji devi Google TV’nin Sizin İçin sekmesinde FIFA içeriğini ve öne çıkanları gösteren yeni bir sekme de ekledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.