Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Google, Çocuklar İçin Fitbit Ace LTE Akıllı Saatini Duyurdu

Teknoloji şirketi Google, kısa süre önce çocuklar için tasarlanan yepyeni bir akıllı saat olan Fitbit Ace LTE'yi tanıttı.

Teknoloji şirketi Google, kısa süre önce çocuklar için tasarlanan yepyeni bir akıllı saat olan Fitbit Ace LTE‘yi tanıttı. Kullanıcılara birçok rahatlık sunan yeni fitness bantları gelişmiş özelliklere sahip bir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Önceki Ace modellerine kıyasla yeni akıllı saat WearOS tarafından destekleniyor.

Yeni akıllı saat, standart fitness takibi özelliklerinin yanı sıra ebeveynleri arama, mesajlaşma ve konum paylaşma gibi çeşitli özellikleri beraberinde getiriyor. Fitbit Ace LTE aynı zamanda önceden yüklenmiş etkileşimli 3D oyunlarla beraber geliyor. Şirket, çocukların hareket ettikçe daha fazla oyun süresi elde edebileceklerini bildiriyor. Bu sayede kullanıcı etkileşimi artış gösteriyor.

Fitbit Ace LTE Oyun Kütüphanesini Güncelleyecek

Fitness bantları oldukça işlevsel olacak. Eğlenceli ve ilgi çekici oyun deneyimleri ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan yeni fitness bantları, ses ve ivme ölçerleri de destekliyor. Google diğer taraftan çocuklarla etkileşimi artırmak için Fitbit Arcade‘i birkaç ayda bir yeni oyunlarla güncelleyeceğini belirtiyor. Fitness bantlarının çıkışı ile beraber ilerleyen süreçte daha fazla oyunla destekleneceği aktarılıyor.

Fitbit Ace LTE

Fitbit Ace LTE, aynı zamanda günlük aktivitelere ilgi duyan çocuklarla ilgili de çeşitli özellikleri bünyesinde barındırıyor. Çocuk dostu yaratık olan Eejies, akıllı saat içerisinde yer alıyor. Bu da çocuklar ne kadar çok hareket ederse Eejie’lerinin o kadar sağlıklı ve mutlu olacağı anlamına geliyor. Çocuklar ayrıca Eejie’leri yeni kıyafetlerle kişiselleştirmek ve yaratığın evini süslemek için kullanılabilecek atari biletleri de kazanabiliyor.

Gizlilik konusuna da vurgu yapan Google, uygulama içerisinde yalnızca ebeveynlerin erişebileceği konu ve etkinlik verileri geçmişi sunuyor. Konum verileri 24 saatte bir otomatik olarak siliniyor aktivite istatistikleri ise maksimum 35 gün sonra ortadan kaldırılıyor. Aynı zamanda yalnızca ebeveyn tarafından eklenen kişiler akıllı saati arayabiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.