Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Good Company Çıkış Tarihi Belli Oldu

Kendi fabrikamızı kurabildiğimiz Good Company, 2020'de Steam'de erken erişim olarak yayınlanmıştı.

Yayıncı The Irregular Corporation, fabrika yönetimi simülasyon oyunu Good Company’nin PC için çıkış tarihini açıkladı. Geliştirici Chasing Carrots’tan, çığır açan bir teknoloji şirketi kurmakla ilgili derinlemesine yönetim oyunu, önümüzdeki ay tam sürüm için erken erişimden ayrılacak.

Good Company tam sürümü; dört oyuncuya kadar kooperatif çok oyunculu, iki yeni görev, yeni ürünler ve modül türleri, yeniden işlenmiş seviyeler ve dengeleme güncellemeleri dahil olmak üzere çeşitli yükseltmeler getirecek. Bu oyunda, mütevazi bir başlangıçtan pazar lideri haline gelene kadar operasyonlarını kontrol ederek kendi teknolojik şirketlerini yönettiğimiz görevler üstleniyoruz.

Good Company Çıkış Tarihi

Good Company
Good Company artık eşli oynanabilecek.

Good Company çıkış tarihi 21 Haziran 2021 olarak açıklandı. Oyun, Epic Games Store, Steam ve GOG’da 40 TL karşılığında satışa sunulacak. Silikon Vadisi’nin ruhundan ilham alan oyun, oyuncuların yeni binaları genişletmesine, bölge yönetimi, iş politikaları ve tam otomatik makinelerle verimliliği artırmasına olanak tanıyan karmaşık bir üretim döngüsü mekaniğine sahip.

Oyuncular ayrıca yeni teknoloji ürünleri tasarlayabilecek ve işlerini daha da genişleterek kar elde edebilecek. Sıralamalı görevler ve bonus zorluk seviyeleri, memleketlerinin ekonomisini kurtarmaya kararlı yerel bir girişimcinin hikayesini izleyen kampanya modunda da mevcut olacak. Ayrıca oyuncuların “kendi yollarını çizmelerine” izin verecek bir Serbest Oyun modu da mevcut.

Dört kişiye kadar eşli oynanış modunun tanıtıldığı ve çıkış tarihinin açıklandığı yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.