Golf Club Wasteland Başlangıç Rehberi

Golf Club Wasteland isimli oyunda işinize yarayacak bir çok taktik öğreneceksiniz.

Golf Club Wasteland isimli oyunumuz iOS ve Android cihazlarda oynanabilen bir golf oyunudur. Diğer golf oyunlarından oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Özellikle grafikleri ve sesleri ile gerçekten sizi içine çeken bir golf oyunu diyebilirim. Ayrıca oyunda bir de hikayede bulunuyor. Büyük bir felaket sonrası yaşanamaz hale gelen Dünya’dan Mars’a göç eden insanlar bulunuyor. Sizlerde bir insanı kontrol ediyorsunuz. Bu kontrol ettiğiniz kişi ise Dünya’ya dönmek istiyor. Bir yandan golf oynuyor bir yandan da yolculuk yapıyorsunuz diyebiliriz. Ayrıca arkaplanda radyo eşliğinde müzikler ve konuşma gösterileri de duyacaksınız. Yani gerçekten güzel bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Golf Club Wasteland Başlangıç Rehberi isimli yazımızda ise sizlere bu macerada yardımcı olacak bir çok bilgi öğreneceksiniz. Bu sayede oyundan maksimum derecede zevk alacağınıza emin olabilirsiniz. Eğer hazırsanız konumuza geçelim ve ne gibi taktikler var hep beraber görelim.

Golf Club Wasteland baslangic rehberi 2

Golf Club Wasteland Başlangıç Rehberi

Her golf oyununda olduğu gibi bu oyunda da vuruşlar oldukça önemlidir. Vuruş gücü oyunda Putt gücü olarak geçmektedir. Bu güç ibresi yeşil renkte ise hiç endişelenmenize gerek kalmayacak. Yani bu sayede güzel atışlar yapabilirsiniz. Atış oku oldukça hassas olduğundan ilk bir kaç denemede başarısız olabilirsiniz. Bu yüzden hemen olumsuzluğa kapılmayın. 2-3 denemeden sonra artık çok başarılı bir şekilde atışlarınızı yapabilirsiniz.

Düşünün

Çoğu golf oyununda atış ve dokunuşlar oldukça önemlidir. Burada da atış oku oldukça hafif. Yani hassas. Ama bu aslında kötü bir şey değil. Bazen yumuşak olmak ve sert olmak işe yarayabiliyor. İşte bu gibi durumlar iyi analiz etmek ve ona göre nasıl atış yapacağınıza karar verebilirsiniz. En iyisi daha fazla güç ile gitmektir. Yani bunu sizlere söyleyeyim. Yani atmaya çalıştığınız top deliği de karar vermenize yardımcı olacaktır. Büyük ise daha güçle atış yapabilirsiniz.

Eğlenin

Çoğu spor oyunu rekabetçi bir yapıya sahiptir. Ama bu oyunda eğlenmeye ve rahatlamaya çalışın. Çünkü arkada çalan müzik ve görüntü kalitesi ile siz istemeseniz bile sizi rahatlamaya yetiyor. Bu çevresel golf oyununda her türlü deliğe oynamaya çalışın. Bu sayede hem manzaranın hem de oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca çalan radyoda bazı ipuçlarını yakalamayı da unutmayınız. Söyleyeceklerimiz bu kadar.

Golf Club Wasteland ile ilgili rehberin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşürüz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol