Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GoldenEye 007 Xbox Game Pass’e Geliyor: Tarih Netleşti

Nintendo ve Microsoft, GoldenEye 007'nin 27 Ocak'ta Nintendo Switch Online ve Xbox Game Pass'e geleceğini duyurdu.

Efsane James Bond oyunu GoldenEye 007‘nin uzun zamandır beklenen remaster sürümü nihayet Xbox ve Nintendo Switch‘e geliyor. 4K çözünürlük sunan oyun, 27 Ocak‘ta Xbox Game Pass ve Nintendo Switch Online’a eklenecek. İlk çıkışından 25 yıl sonra aslına sadık kalarak geliştirilen N64 efsanesi, çevrimiçi oynama özelliği ve daha akıcı kare hızları sunacak.

Oyun ayrıca bölünmüş ekranlı yerel çok oyunculu mod desteğine de sahip olacak. Nintendo Switch Online + Expansion Pack ve Xbox abonelik hizmetinin tüm üyeleri, bu cuma günü GoldenEye 007’yi ücretsiz indirebilecekler. Öte yandan oyun, Nintendo Switch sistemlerinde tek başına satın alınamayacak ve Nintendo Switch Online + Expansion Pack aboneliğiniz sona erdiğinde, remaster sürümüne erişiminizi de kaybedeceksiniz.

GoldenEye 007 Çıkış Tarihi 27 Ocak Olarak Açıklandı

goldeneye 007 xbox

GoldenEye 007’nin Xbox Game Pass aracılığıyla indirilmeden Xbox platformlarında satın alınıp alınmayacağı tam olarak belli değil. Ek olarak, yalnızca Switch sürümünün çevrimiçi çok oyunculu özelliğine sahip olacağını belirtmekte fayda var. Dolayısıyla Xbox oyuncuları yalnızca yerelde çok oyunculu deneyimini yaşayabilecekler.

2007 yılında Microsoft, Xbox 360 için bir remaster sürümü geliştirmiş, ancak proje tamamlanmasına rağmen lisans anlaşmazlığı sebebiyle oyunu rafa kaldırmıştı. Eylül 2022’de yapılan duyuruyla günümüz teknolojilerine uygun olarak yenilenen GoldenEye 007‘nin hem Xbox Game Pass hem de Nintendo Switch‘e geleceği belirtildi. Oyun, 27 Ocak’ta çıkış yapacak.

Yılın geri kalanında çıkacak tüm yeni oyunlara göz atmak için 2023 oyunları kılavuzumuza göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.