GOG, 3000’den Fazla Fırsat Sunduğu Yaz İndirimi 2020 Etkinliğini Başlattı

GOG'un yaz indirimleri başladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Tıpkı Steam gibi bir dijital oyun mağazası olan GOG Yaz İndirimi 2020 etkinliğini başlattı. Bu etkinlikte 3000’den fazla fırsatın yanı sıra yaklaşmakta olan oyunlardan ücretsiz demolar sunulmaktadır.

GOG Yaz İndirimi 2020 etkinliğini başlattı. Bu etkinlikte 3000’den fazla fırsatın yanı sıra yaklaşmakta olan oyunlardan ücretsiz demolar sunulmaktadır. Daha fazla ayrıntıya girerken, PC oyuncuları Desperados 3, System Shock ve Destroy All Humans!, Spiritfarer, Cris Tales ve CARRION oyunları için demolar da var.

Deep Silver ve Bethesda’nın GOG’da Metro Exodus ve Prey’i yayınladıklarını da belirtmek gerekir. Bu iki oyun Yaz İndirimi 2020’nin bir parçasıdır ve DRM’sizdir. Bilmeyenleriniz için Prey’in Steam versiyonu hala Denuvo anti-tamper teknolojisini kullanıyor.

Buraya tıklayarak GOG’un sayfasına gidebilir ve hangi oyunların indirimde olduğunu kendiniz görebilirsiniz. PC oyuncuları %50 indirim ile No Man’s Sky ve %75 indirim ile XCOM2 alabilirler. Kingdom Come: Deliverance %25 indirimle de mevcuttur. Ayrıca, %50 indirim ile Surge 2‘yi ve %75 indirim ile Evil Within 2‘yi satın alabilirsiniz.

Daha fazlası için GOG’un sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol