Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Godzilla Minus One Fragmanı Yayımlandı

Efsanevi devasa yaratığın yeni filmi Godzilla Minus One'ın ilk fragmanı yayımlandı ve vizyon tarihi belli oldu.

Efsanevi canavarın yeni filmi Godzilla Minus One‘ın fragmanı yayımlandı ve yalnızca 2 dakika boyunca gösterdikleriyle, 2023’ün en çok beklenen filmleri listelerinde üst sıralara yükseldi. Takashi Yamazaki’nin (Lupin III: The First) yazıp yönettiği Minus One, canavar kaiju’nun yeniden başlatılmasının yanı sıra Toho’nun 2016’daki Shin Godzilla’dan bu yana vizyona giren ilk Godzilla filmi olacak.

Savaş sonrası Japonya’da geçen Godzilla filmi, ülke için çalkantılı ve ekonomik açıdan çalkantılı bir dönemi konu alacak. Savaştan sonra Japonya’nın ekonomik durumu sıfıra düştü, Godzilla ortaya çıktı ve ülkeyi çok daha kötü bir duruma sürükledi. Tüm bunların arasında Godzilla şehrin sokaklarını kasıp kavururken, meraklı bir kadın Godzilla’yı tanıyor ve olaylar gelişiyor.

Godzilla Minus One Fragmanı

Godzilla Minus One Fragmanı

Godzilla Minus One fragmanı, hükümetin olayları örtbas etme denemelerini, deniz saldırılarını ve olağanüstü yıkımı sergilerken, bir anda her şeyin nasıl kaosa sürüklendiğini gözler önüne seriyor. Filmin sloganı “Hayatta Kal ve Dövüş” olacak ancak bu bir uyarıdan çok zorunluluğa benziyor. Yüksek bütçeli bir Godzilla filmi özlemi çekenler için harika bir film bizleri bekliyor.

Godzilla ilk olarak 1954’te beyazperdede göründü ve o zamandan beri kitaplar, televizyon dizileri ve çizgi roman tekrarlarının yanı sıra onlarca filme konuk oldu. Son birkaç on yılda vizyona giren 30’dan fazla filmle Godzilla, her zaman popüler kültürde sevilen bir yaratık haline geldi. odzilla’nın diğer kaiju temalı sinema filmleri için kapı açtığını ve bu yüzden çok popüler olduğunu da belirtelim.

Godzilla Minus One’ın prömiyeri 1 Kasım’da Tokyo Uluslararası Film Festivali‘nde yapılacak. ABD’de ise 1 Aralık’ta vizyona girecek. Türkiye’yi de kapsayan Avrupa bölgelerinde ise Godzilla, Legendary ve Warner Bros’un genişleyen MonsterVerse projesinin bir parçası olarak Apple’ın TV programı Monarch: Legacy of Monsters’da yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.