Godfall PlayStation 4’e Geliyor ve Oyun Sonu İçin Yeni İçerikler Tanıtıldı

İlk kez PlayStation 5 için duyurulan oyunlardan biri olan Godfall PlayStation 4'e geliyor.

Godfall başlangıçta PlayStation 5 konsolu için ilk duyurulan oyun olarak biliniyor, ancak görünüşe göre yeni nesil güç o kadar da gerekli değildi, çünkü bugün Gearbox’ın E3 canlı akışı sırasında Counterplay Games oyunun PS4’e de geleceğini duyurdu.

Godfall

Oyun ayrıca, oyuncuların Ateş Diyarı ile ilk kez mücadele etmelerini sağlayan Fire & Darkness adlı ilk tam genişleme paketini de alıyor. Ücretli genişleme paketi, Lightbringer oyunsonu modunu tanıtan ücretsiz Lightbringer güncellemesiyle birlikte başlayacak – yeni bir oyun döngüsü, bazı zorlu yeni zorluklar ve çeşitli güçlü ganimetler sunacak. Aşağıda, Godfall’a gelen tüm yeni güzellikler için yeni bir fragmana göz atabilirsiniz.

Godfall için yeni ve sağlam bir malzeme karışımı gibi görünüyor ve yeni içeriğe ek olarak Counterplay, oyuna uygun eşleştirmenin de eklendiğini duyurdu.

Godfall şimdi hem PC hem de PS5’te mevcut. Oyun, 10 Ağustos’ta Fire & Darkness genişletmesi ve Lightbringer güncellemesiyle birlikte PS4’e geliyor. Yeni PS4 sürümünü satın alanlar daha sonra ücretsiz olarak PS5’e yükseltebilecekler. Fire & Darkness genişlemesi için bir fiyat etiketi henüz açıklanmadı. Yeni içerik ve PS4 sürümü geldiğinde oyuna tekrar bakmayı düşünen var mı bilmiyorum ancak yeniden şans vermek isteyenler olabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol