Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Unreal Engine 5 ile Harika Görünüyor!

Oyunları Unreal Engine 5 ile yeniden tasarlamasıyla bilinen TeaserPlay, bu sefer de God of War için bir video yayınladı. Yepyeni ve canlı oyun dünyası, hayranları heyecanlandırdı.

TeaserPlay, Unreal Engine 5 teknolojisinin kullanıldığı bir God of War oyununun nasıl görünebileceğini gösteren yeni bir video paylaştı.
Fanların oluşturduğu bu videoda lümen ve ışın İzleme kullanılıyor. Örneğin, videonun birinci dakikasında sudaki yansımalara dikkat edebilirsiniz. Gerçekçi efektler, orantılı ışıklar ve detaylı yüz hatları oldukça ilgi çekici gözüküyor.

Videoda dikkat edildiği üzere Kratos ve Zeus‘un karakter modellemeleri oldukça iyi ve detaylıyken Kratos’un koşma ve yürüme animasyonları başarısız görünüyor. TeaserPlay’in hayran videolarının çoğunda olduğu gibi, God of War videosunun da odak noktası animasyondan ziyade ortamın canlılığı.

God of War Efektleri İnanılmaz Görünüyor

God of War

Hazırlanan bu hayran videoları, diğer oyuncuların oldukça hoşuna gidiyor ayrıca çalışmalar amatör olsa da oyun mekaniği, iyi bir biçimde sergileniyor. Bully’nin remake’ine benzer şekilde, bu videonun çoğu oyun medya kuruluşunda görünmesini bekleyebiliriz. Son olarak, Unreal Engine 5’te TeaserPlay’in önceki hayran uyarlamalarına ve rekreasyonlarına göz atabilirsiniz.

Örneğin; Red Dead Revolver, Far Cry 7, Dark Souls 4 ve Resident Evil 4 Remake‘in yeniden yapımlarını ve konsept fragmanlarını bulabilirsiniz. Assassin’s Creed Infinity, Fallout New Vegas, Silent Hill, Dino Crisis, Bully, GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA 3‘ün yeniden yapımları da var. Aralarında ilgilendiğiniz bir oyun varsa, gelişmiş grafiklerle efsaneleri yeniden deneyimleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.