Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarök’ün PC ve PS5 Grafik Karşılaştırması

YouTube platformu üzerinde içerik üreticisi olarak karşımıza çıkan Cycu1, God of War Ragnarök'ün PC ve PS5 sürümünü karşılaştırdı.

Sony tarafından biz oyun severlere sunulan ve daha önce sadece PlayStation konsollarında bulunan aksiyon macera oyunu God of War Ragnarök, PC platformuna gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan duyuru ile beraber oyun kısa süre sonra PC’de yer almayı bekliyor. Bu süreç zarfında oyuncular beklemeye koyulurken diğer yandan ise PlayStation 5 karşılaştırma görüntüleri bizlere sunuluyor.

YouTube platformu üzerinde içerik üreticisi olarak karşımıza çıkan Cycu1 yepyeni bir karşılaştırma videosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yayınladığı yeni video ile beraber God of War Ragnarök’ün PC ve PlayStation 5 versiyonlarını grafiksel olarak karşılaştırıyor. Elbette PC grafikleri şu an için erken aşamada yer alıyor. Dolayısıyla final sürümünde daha iyi bir görüntüyle karşı karşıya gelebileceğimizi aktarmakta fayda var.

God of War Ragnarök PC Çok Bekleniyor

Bu tarz videolar gerçekten de oldukça önem arz ediyor. Çünkü içerikle beraber iki versiyon arasındaki farklar hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz. Jetpack Interactive tarafından PC platformuna portlanan oyunda daha iyi yansımalar, aydınlatma sistemleri, daha yüksek doğrulukta gölgeler ve arttırılmış geometrik ayrıntılar yer alacak. Teoride gözle görülür bir biçimde iyileştirilmiş sistemlerin olacağını düşünüyorsanız ne yazık ki yanılıyorsunuz.

Video içeriğinden görebildiğimiz kadarıyla gözle görülür tek değişikliğin ortam aydınlatması sisteminin olduğunu söyleyebiliriz. Yani PC platformunda oyuna oynarsanız, daha iyi ışıklandırma ve aydınlatma sistemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun dışında ortamları keşfederken daha iyi bir uzak çekim mesafesinin olduğunu da belirtelim. Kısacası PlayStation 5 sürümüne göre bambaşka bir grafiksel değişiklik beklememeniz gerekiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.