Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarok’un 4.500 Liralık Jotnar Paketi Satışta!

God of War Ragnarok'un ön siparişe açılmasıyla birlikte 259 dolar (yaklaşık 4.513 TL) değerindeki Jotnar sürümü de satışa çıktı. Bu özel versiyonun içinde Thor'un çekici Mjolnir'in bir kopyası da bulunuyor.

2022’nin en çok beklenen oyunlarından God of War Ragnarok, bugün sabah saatlerinde PlayStation Store‘da ön siparişe açıldı. Santa Monica Studio tarafından geliştirilen RPG’nin Türkiye fiyatı PS4 için 599 TL, PS5 içinse 699 TL olarak belirlendi. İçinde pek çok kozmetik öğenin bulunduğu Digital Deluxe Sürüm için ödenmesi gereken meblağ ise 789 TL.

God of War Ragnarok’un, Collector’s ve Jotnar adında iki sürümü daha bulunuyor, ancak bunların Türkiye’de satışı olmayacak. Her iki versiyonda da Thor’un çekici Mjolnir‘in 16 inç boyutunda bir kopyası bulunuyor. Süper lüks Jotnar paketinde Mjolnir’in yanı sıra İskandinav mitolojisindeki Dokuz Diyar’ın bez haritası, Draupnir Yüzüğü ve Mavi desenli metalik gümüş kaplama Brok’s Dice zar seti gibi öğeler de var.

Jotnar Paketi Bir Saat İçinde Tükendi!

god of war ragnarok jotnar

259,99 dolar (güncel kur ile 4.513 TL) değerindeki God of War Ragnarok Jotnar Edition, ön siparişe açıldığı gibi tükendi. 199,99 dolar yani 3.481 liralık Collector’s sürümü ise şu anda PlayStation Direct mağazasından satın alınabiliyor. Söz konusu fiyatlara bakınca neden bu sürümlerin Türkiye’de satışa çıkmadığını anlamak zor değil.

God of War Ragnarok, Kratos ve Atreus’un İskandinav tanrılarına karşı verdiği destansı savaşın finali olacak. Baba oğul, canlarını dişlerine takıp Dokuz Diyarın dokuzunu da keşfetmek zorunda. Baş döndürücü mitolojik topraklarda, vahşi hayvanlardan Kuzey Tanrılarına pek çok korkunç düşmanla yüzleşecek ve adım adım yaklaşmakta olan büyük kıyamete yani Ragnarok’a hazırlanacaklar.

God of War Ragnarok Türkçe altyazı desteği ile 9 Kasım 2022 tarihinde PS4 ve PS5 için çıkış yapacak. İkonik seriye nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, God of War oynama sırası hakkındaki rehberimize göz atabilirsiniz.

God of War Ragnarok Jotnar Kutu Açılım Videosu

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.