Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarök’teki Can Sıkıcı Hata Düzeltildi

Santa Monica Studio, God of War Ragnarök'te zorluk seviyesinin değiştirilememesine yol açan hatayı düzeltti.

9 Kasım’da PlayStation 4 ve PlayStation 5 için piyasaya sürülen God of War Ragnarök, olağanüstü aksiyon sekanslarıyla dolu destansı hikayesiyle oyuncuları bir kez daha kendine hayran bırakmayı başardı. Santa Monica Studio imzalı RPG, gerek boss savaşları gerekse çözülmesi gereken ipucu ve bulmacalarıyla zorlayıcı bir deneyim sunuyor.

Bununla birlikte oyuncular, geniş erişilebilirlik seçenekleri ve tamamen özelleştirilebilir zorluk ayarları sayesinde God of War Ragnarök’ü kendi özel beceri ve oyun tarzlarına uyacak şekilde optimize etme şansına sahip. Ne var ki, oyuncuların zorluk seviyesini belirleme özgürlükleri sinir bozucu bir bug tarafından baltalandı.

Bazı Oyuncular Zorluk Seviyesini Değiştiremiyorlardı

god of war ragnarök zorluk seviyesi

Az ama önemli sayıda God of War Ragnarök oyuncusu, zorluk seviyesini değiştirdikleri halde eskiye döndüğünü fark etti. Örneğin, zorluğu Bana Acıma (Give Me No Mercy) olarak ayarladınız, ancak daha sonra ilk boss savaşında zorlandınız ve Dengeli Olsun’a (Give Me Balance) kaydırdınız.

Bu mekanik çoğu oyuncu için sorunsuz çalışıyor, ancak hatadan etkilenenler için zorluk seviyesi sabit kalmıyordu. Oyuncuların geri bildirimlerine kulak veren Santa Monica ekibi, God of War Ragnarök 02.04 sürümüyle sorunu çözdü. Ayrıca silahlar menüsüne meydana gelen donma da giderildi. Güncelleme, bugün itibarıyla oyuna sahip olan tüm PS4 ve PS5 kullanıcıları için yayınlandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.