Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarök’e Fotoğraf Modu Geldi

God of War Ragnarök'ün son güncellemesi, nihayet beklenen fotoğraf modunu ekledi.

En son yayınlanan God of War Ragnarök güncellemesi, çok beklenen fotoğraf modunu ve bir dizi başka heyecan verici özelliği getiriyor. Birkaç hafta önce çıkan ve oyun dünyasını kasıp kavuran bu yapım, eleştirmenler ve hayranlar tarafından iyi karşılandı. Haliyle de şu anda inanılmaz bir ticari başarı elde etmeye devam ediyor. Özellikle oyun 5.1 milyon kopya satarak PlayStation tarihinde en hızlı satan birinci taraf lansmanını gerçekleştirdi.

Bununla birlikte muazzam eleştirilere rağmen hayranlar, God of War Ragnarök fotoğraf modunun olmaması birçok kişiyi üzdü. Fotoğraf modu, günümüz video oyunlarının çoğunda bulunuyor ve böylelikle oyuncular, oyun içinde dilediği anları kaydedebiliyor. Yeni nesil oyunlar, grafiklere ve manzara güzelliğine odaklanılarak tasarlandığından, video oyunu fotoğrafçılığı da oldukça popülerleşti.

God of War Ragnarök Fotoğraflarına Efekt Yapılabilecek

God of War Ragnarök

Nihayet oyunun son güncellemesi, merakla beklenen fotoğraf modunu ekliyor. PlayStation Blog, fotoğraf modunun son güncelleme itibariyle yayında olduğunu doğruladı. Oyuncular artık İskandinav mitolojisinin dokuz krallığına girerken Kratos ve Atreus’un muhteşem resimlerini çekebilecek. Oyuncular, Kratos ve Atreus’un yanı sıra Sindri, Angrboda, Freya, Brok, Thor ve Thrud gibi diğer karakterlere de ifadeler uygulayabilecek. Ek olarak yalnızca manzarayı yakalamak isteyenler bir karakteri gizleyebilecek.

Ayrıca oyuncular; görüş alanı, odak uzaklığı ve efektler ile kamera kontrollerini ayarlayabilecek ve aynı zamanda alan derinliği, odak mesafesi gibi mekanikleri düzenleyebilecek. Elbette bunlara ek olarak daha da özelleştirilmiş fotoğraf ayarları mevcut olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.