Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarök Valhalla DLC Duyuruldu: Ücretsiz Olacak!

God of War Ragnarok için Valhalla adlı yeni ek paket farklı zırhları ve zorluk ayarlarını oyunculara sunuyor. Aynı zamanda bu DLC ana hikayenin sonunu getiriyor.

Sony tarafından oyunculara sunulan God of War Ragnarök için yeni bir ek paket duyuruldu. Aksiyon macera oyunu olarak karşımıza çıkan bu yapım için yeni duyurulan DLC tamamen ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulacak. Valhalla adlı bu genişleme paketi önümüzdeki hafta çıkış yapmaya hazırlanıyor.

12 Aralık tarihinde gelecek olan Valhalla adlı ek paket, God of War Ragnarök oyununda yaşanan olayların sonrasını aktarıyor ve burada aslında hikayeye bir nokta koyuyor. Odin ile Atreus‘un savaşmasının sonrasını konu alan bu paket için aynı zamanda yeni bir fragman da yayınlanmış durumda. Fragman içerisinde ek paket içeriğinde yer alacak olan bazı kesitler bizlere sunuluyor.

Valhalla DLC’si Hikayeyi Sonlandırıyor

Genişleme paketi ile beraber tekrardan Mimir bizlere eşlik etmeye devam ediyor ve burada aynı zamanda Valhalla kıyılarına Kratos ile geliyoruz. Zorlu sınavların üstesinden gelmek ve geçmişimizin yankıları ile beraber yüzleşmek için burada ek paketin derinliklerine doğru inmeye hazırlanıyoruz. Alıştığımız God of War dövüş tarzını içeren bu paket içerisinde aynı zamanda roguelike unsurları da yer alıyor.

god of war ragnarok valhalla 4

DLC kapsamında farklı mücadelelere geçiş yapıyor ve burada çeşitli zorlukları öğrenerek bunlara uyum sağlamak zorunda kalıyoruz. Oyunda ne kadar çok zorluğun üstesinden gelirsek o kadar çok usta olabiliyor ve aynı zamanda hem Kratos’u hem de Valhalla’yı etkileyen kalıcı yükseltmelerle beraber oyundaki yerimizi alabiliyoruz. Kratos olarak burada tüm silahlarınıza ve yetenek ağaçlarınıza erişebiliyor ve karşınıza çıkacak olan yeni düşmanları becerilerinizle beraber ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Ek paket dahilinde gelecek olan zırhlar sadece görünüm için bulunuyor ve 5 farklı zorluk ayarı ile beraber geliyor. Zorluk ayarları her bir savaştan kazanacağınız ödüllerin miktarını arttırabiliyor ve oyun içerisinde dilediğiniz gibi bu zorluk ayarını yükseltip azaltabiliyorsunuz. Oyunun sonunu getiren bu ek paketi oynamadan önce ana oyunu oynamanız tavsiye ediliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.