Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarök PS5 Paketi Tanıtıldı (Video)

God of War Ragnarök için yeni bir fragman ile PS5 paketi duyuruldu. Özel sürüm DualSense ise bu paketin bir parçası değil, ayrı olarak satılacak.

God of War Ragnarök PS5 Paketi tanıtıldı. God of War Ragnarök’ün PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yapmasına bir aydan daha az bir süre kaldı ve bunu size hatırlatmak için Sony Perşembe günü oyunun PlayStation 5 aracılığıyla sunabileceği daha sürükleyici etkileri anlatan bir fragman yayınladı.

Fragman ile God of War Ragnarök özelinde yeni bir PS5 paketi de tanıtıldı. Ne yazık ki God of War Ragnarök PS5 Paketi, Sony’nin Eylül ayında State of Play etkinliğinde tanıttığı şık DualSense kontrolcüsünü içermeyecek; Standart bir PlayStation 5, DualSense ve God of War Ragnarök ile satılacak. PlayStation Store’da henüz paket için bir liste veya fiyat yok.

God of War Ragnarök PS5 Paketi Fiyatı Belli Değil

God of War Ragnarök PS5 Paketi

Videonun geri kalanı, Santa Monica Studio’nun Dokuz Diyar’daki maceralarınıza yeni bir bakış sunarak oyunun pazarlama kampanyasına odaklandı. Ayrıca 9 Kasım’da çıkış yapacak olan Kratos’un yeni macerasına dair bazı oynanış görüntülerine ve ara sahnelere de kısaca bir göz atıyoruz. Yukarıda belirttiğimiz gibi God of War Ragnarök PS5 Paketi fiyatı henüz belli değil.

God of War Ragnarok, yeni PS5 paketine ve DualSense’e ek olarak, PlayStation Store üzerinden 899 TL karşılığında satılacak olan Digital Deluxe Edition sürümü de tanıttı. Oyunun standart sürümü PS4 için 699 TL; PS5 için ise 799 TL olarak belirlendi. Digital Deluxe Edition sürümünün içerisinde ekstra olarak bu içerikler bulunacak:

 • Karavadi Kıyafeti (Kozmetik)
 • Karavadi Balta Sapı
 • Karavadi Kılıç Kabzaları
 • Dark Horse dijital sanat kitabı
 • Resmi oyun müzikleri
 • PS4/PS5 için PSN avatar seti

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.