Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarok Ön Yüklemeye Açıldı

God of War Ragnarok için ön sipariş verenler artık hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5'te merakla beklenen aksiyon-macera devam oyununu önceden yükleyebilecek.

God of War Ragnarok ön sipariş verenler artık oyunu hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5’te önceden yükleyebilecek. Merakla beklenen oyun, bundan sadece bir hafta sonra 9 Kasım’da piyasaya sürülecek. Oyunu dijital olarak satın aldıysanız, bugünden itibaren oyunu yüklemeye başlayabilirsiniz.

Santa Monica Studio’nun God of War serisini yeniden başlatmasının üzerinden dört yıl geçti. Bir zamanlar hikaye anlatımı yerine şiddeti ve kaotik şiddeti ön plana çıkaran bir seri olarak bilinen God of War, yeni bir başlangıç ile bir baba olarak alışılmadık bir rolü benimseyen kahraman Kratos’a ve onun kişiliğine odaklandı. God of War Ragnarok, Kratos ve oğlu Atreus’un kehanet edilen bir kıyameti önlemeye çalışmasıyla bu ilişkiyi keşfetmeye devam edecek.

God of War Ragnarok Ön Yükleme Süreci Başladı

God of War Ragnarok

PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahipleri bugünden itibaren Ragnarok’un gelişine kendilerini hazırlayabilecek. PlayStation cihazlarındaki dijital sürümler için standart hale geldiği gibi, God of War Ragnarok’un yayınlanmasına yedi gün kala ön yükleme açıldı. Oyun, 9 Kasım’a kadar oynanamayacak ancak internetiniz yavaşsa, oyunu şimdiden indirebilirsiniz.

God of War Ragnarok için ön yüklemenin kullanıma sunulmasıyla birlikte, oyuncuların PS4 veya PS5 depolama sürücülerinde ne kadar alana ihtiyaç duyacağı artık netleşti. Oyun, PS5’te 84 GB yer kaplarken, PS4’te ise 106 GB yer kaplayacak. Söylemeye gerek yok, bazı PlayStation oyuncularının God of War devam oyununa yer açmak için bir veya iki oyunu silmeleri gerekecek.

  • Oyunun ön sipariş fiyatı ise 799 TL, buradan satın alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.