Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarok Koleksiyon Sürümü İçerikleri Herkesi Büyüledi!

God of War Ragnarok lansmanında dört sürüme sahip olacak: Launch Edition, Digital Deluxe Edition, Collector's Edition ve Jotnar Edition.

Sonunda Sony, God of War Ragnarok’un çıkış tarihini açıkladı. Sızıntılara göre oyun Kasım ayında çıkacaktı ve duyuru ile bu resmileşmiş oldu. Ayrıca sızıntılara uygun olarak çıkış tarihinin duyurusu, gösterilen yeni bir video ile değil, PlayStation Blog’da oyunun piyasaya sürüleceği çeşitli sürümleri detaylandıran bir blog yazısı ile duyuruldu.

Yeni başlayanlar için elbette standart sürüm veya Sony’nin dediği gibi God of War Ragnarok Launch Edition olacak. Bu, temel oyunun kendisini içerecek ve eğer ön sipariş verirseniz, Kratos için Risen Snow Armor ve Atreus için Risen Snow Tunic ile iki oyun içi kozmetik ürün alacaksınız. Oyunu PS4’e alırsanız, PS5 sürümüne yükseltmek ise ücretli olacak.

God of War Ragnarok Koleksiyon Sürümü

God of War Ragnarok

Ardından, temel oyuna ek olarak dijital bir mini sanat kitabı, resmi OST, Kratos için Darkdale Armor, Atreus için Darkdale Attire ve Blades of Chaos için Darkdale Blades Arms içerecek olan God of War Ragnarok Digital Deluxe Edition satılacak. Buna ek olarak, PSN profiliniz için bir dizi avatar ve bir PS4 temasına da ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Ardından, birçok güzellikle gelecek olan Collector’s Edition yani Koleksiyon Sürümü satışa sunulacak. Thor’un çekici Mjolnir’in 16″ kopyası, 2″ Vanir ikiz oymaları, bir Cüce zar seti ve oyunun kendisi için bir indirme kodu içeren bir çelik kitap vitrini içerecek. Bütün bunlar Bilgi Bekçisi Mabedi’ni temsil eden bir kutunun içine gelecek.

Son olarak, Jotnar’s Edition da satışa sunulacak. Collector’s Edition ve Digital Deluxe Edition’da bulunan her şeye ek olarak, Jotnar Edition ayrıca oyunun bestecisi Bear McCreary, The Falcon, Bear ve Wolf Pin Set, bir Yggdrasil kumaş tarafından yapılan müzikli 7 inçlik bir Vinyl Record ile birlikte gelecek. Sony ayrıca Collector’s ve Jotnar Editions’ın içeriklerini gösteren kutudan çıkarma videosunu da yayınladı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.