Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarok Hikaye Özeti Yayınlandı

Sony, yakında çıkacak olan God of War Ragnarok için yeni bir hikaye özeti yayınlayarak hayranlara oyundan ne bekleyecekleri konusunda fikir verdi.

Yıllarca bekledikten sonra, God of War hayranları nihayet God of War Ragnarok çıkış tarihi bilgisine kavuştu. Oyun, 9 Kasım 2022‘de PlayStation 4 ve PlayStation 5 için yayınlanacak. Oyun çıktığında kalitesini tartışabiliriz ancak bugün Sony, PlayStation Store’da GoW Ragnarok’un hikayesini açıklayan yeni bir hikaye özeti yayınladı.

Özet, Kratos ve Atreus’un God of War Ragnarok‘ta karşılaşacakları bazı ana tehditlere, yani ufukta beliren itibari Ragnarok kıyametine ve onlarla savaşmak isteyen “Asgardlı güçlere” işaret ediyor. Söz konusu Asgardlı güçlerden biri, yeni oyunun ana düşmanı olarak sunulan Şimşek Tanrısı Thor olacak. GoW Ragnarok’ta başka hangi Asgardlı karakterlerin ortaya çıktığını ve Odin’in kendisinin görünüp görünmediğini görmek ilginç olacak.

God of War Ragnarok Hikaye Özeti

God of War Ragnarok

Fimbulvetr bastırıyor. Kratos ve Atreus, cevap arayışında Dokuz Diyarın dokuzunu da keşfe koyulmuşken Aesir kuvvetleri, kehanete göre dünyanın sonunu getirecek savaşa hazırlanmakta. Baş döndürücü güzellikteki mitolojik topraklarda, canavarlardan Kuzey Tanrılarına pek çok korkunç düşmanla yüzleşecekler. Ragnarök tehdidi giderek yaklaşmakta. Kratos ve Atreus, kendi huzurları ve diyarların huzuru arasında bir seçim yapmak durumunda.

God of War Ragnarok’un Dokuz Diyar’ı, oyuncuların yolculuklarına katılmaları için bol miktarda çevresel çeşitlilik ve benzersiz manzaralar sağlayacak. Söz konusu Dokuz Diyar Alfheim, Asgard, Helheim, Jotunheim, Midgard, Muspelheim, Niflheim, Svartalfheim ve Valhaeim. Artık yalnızca God of War Ragnarok’un çıkış tarihi yaklaşırken, Dokuz Diyar’dan daha fazlasını gösteren daha fazla fragman olacak ancak bunun için lansman tarihini beklememiz gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.