Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Sızdırılan PlayStation veritabanı listesi, 2022'nin en çok beklenen oyunlarından God of War Ragnarok çıkış tarihini ortaya çıkarmış olabilir.

Başlangıçta 2021 yılında çıkacak oyunlar arasında yer alan God of War Ragnarok, koronavirüs kaynaklı endişeler sebebiyle 2022 takvim yılına ertelenmişti. Geçtiğimiz haziran ayında yapılan bu açıklamanın ardından oyunun resmi çıkış tarihinin ne olacağı sorusu hala yanıt bulmamıştı, ancak sızdırılan PlayStation veritabanı God of War Ragnarok çıkış tarihini gözler önüne seriyor.

Sızıntıya göre God of War Ragnarok çıkış tarihi 30 Eylül 2022 olacak. Elbette bu bilgiye şüphe ile yaklaşmakta yarar var. Zira ne Sony ne de Santa Monica Studio tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi. İddianın doğru olup olmadığını öğrenmemiz muhtelemen aylar alacak, ancak ek geliştirme sürecini düşündüğümüzde oyunun gelecek yılın dördüncü çeyreğinde çıkma ihtimali yüksek.

Sızdırılan Tarih 30 Eylül 2022

Öte yandan 30 Eylül cuma gününe denk geliyor. Devam eden serilerin yeni oyunları genellikle salı veya cuma günleri çıktığı için, sızdırılan God of War Ragnarok çıkış tarihi bu açıdan beklentileri karşılıyor. Ayrıca yukarıda bahsettiğim geliştirme sürecinin yanı sıra sonbahar ayları her zaman büyük oyunların çıkışlarına sahne olur. Stüdyoların özellikle eylül ayını tercih ettiklerini düşündüğümüzde, PlayStation veritabanındaki tarihin gerçek olma ihtimali artıyor.

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi Resmiyet Kazanmadı

God of War Ragnarok çıkış tarihi

2022 yılında çıkacak ilk büyük PS5 oyunu Horizon Forbidden West (18 Şubat 2022) olacak. Mart ayında Gran Turismo 7 ve mayıs ayında Square Enix imzalı Forspoken gelecek. Gördüğünüz üzere 2022’nin ilk yarısı PlayStation için zaten oldukça yoğun. Bu nedenle Sony’nin God of War Ragnarok‘u yılın ikinci yarısında piyasaya sürmesi son derece mantıklı olacaktır.

God of War Ragnarok çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama geldiği takdirde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Santa Monica Studio tarafından geliştirilen oyun, PS4 ve PS5 platformlarında yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.