Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi İçin Önemli İpucu

Duyurulduğu günden bu yana oldukça heyecanla beklenen God of War Ragnarok için bir çıkış tarihi sızdırıldı. Henüz resmi bir açıklama olmamasına rağmen, sızıntılar oyunun Eylül 2022'de çıkacağını gösteriyor.

God of War Ragnarok çıkış tarihi, Birleşik Krallık’a ait bir alışveriş sitesi olan Geeky Zone ürünleri tarafından sızdırıldı. Santa Monica Studio, God of War Ragnarok için 2022 yılında bir çıkış olacağını vaad etmişti. Ancak oldukça merakla beklenen oyun için henüz belirli bir tarih hatta kesin bir ay bile verilmedi.

Oyunun çıkışını heyecanla bekleyen birçok hayran, oyunun ne zaman çıkacağını öğrenmek için her türlü bilgiyi araştırmaya başladı. Ardından oyuncular ellerine geçen her türlü bilgiyi kesin olmasa bile değerlendirmeye çalıştı. Örneğin The_Marmalade adlı bir Twitter kullanıcısı, Geeky Zone web sitesinde God of War Ragnarok ürünlerinin çıkışını Eylül 2022 olarak gösteren bir ekran görüntüsünü paylaştı.

God of War Ragnarok Hayranları Oyunu Dört Gözle Bekliyor

God of War Ragnarok

Ürünlerin yer aldığı siteye giriş yaptığımızda görseldeki ürünleri göremedik ancak sızıntı sonrası ürünler silinmiş olabilir. Yine de Santa Monica Studio ve Sony’nin God of War Ragnarok‘un 2022 yılı dışında bir tarih aralığı vermemesinden dolayı bu tarz küçük bilgilere heyecanlanmamak elde değil. Sızıntılar güvenilir bir kaynaktan çıkmamasına karşın, bunlara inanarak doğruluğunu ümit etmekten başka çare yok gibi görünüyor.

Söylentiler ayrıca 2018 God of War oyununun PS Plus Haziran 2022 koleksiyonunun bir parçası olacağını öne sürüyor. Eğer bu haber doğruysa, oyunun bu yıl çıkacağı fikri oldukça mantıklı bir zemine oturuyor. Şimdilik geliştirici stüdyodan resmi bir açıklama beklemek dışında yapılabilecek bir şey yok gibi görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.