God of War: Ragnarok, Bu Yüzden Ertelenmiş!

2018 yılında piyasaya sürülen God of War'da Kratos karakterini seslendiren Christopher Judge, ameliyat olduğu için God of War Ragnarok'un ertelendiğini söyledi.

God of War Ragnarok çıkış tarihi, geçtiğimiz haziran ayında ertelenmişti. Başlangıçta bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan oyun, COVID-19’un geliştirme sürecindeki olumsuz etkileri nedeniyle 2022‘ye kaydırıldı. En azından geliştirici stüdyo Santa Monica tarafından kamuoyuna verilen bilgi bu şekildeydi.

Bugün ise God of War Ragnarok çıkış tarihinin ertelenme nedeni hakkında yeni bir detay öğrendik. Kratos’a sesiyle hayat veren sanatçı Christopher Judge, yeni God of War oyununun aslında kendisi yüzünden ertelendiğini söyledi.

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelenmişti

god of war ragnarok çıkış tarihi

Kişisel Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Judge, “Açık olmam gerekiyor. Bu kimse tarafından onaylanmadı. Sevgili hayranlar, Ragnarok benim yüzümden ertelendi. Ağustos 2019’da yürüyemedim. Sırt ameliyatı olmak zorunda kaldım, iki kalçamı da değiştirdim ve diz ameliyatı oldum. Rehabilitasyon için de beni beklediler” ifadelerini kullandı.

Judge ayrıca God of War’un IGN tarafından gerçekleştirilen ankette tüm zamanların en iyi oyunu seçilmesinden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu da belirtti. Hem geliştirme sürecinin aksaması hem de Kratos’un arkasındaki ismin sağlık problemi yaşaması, God of War Ragnarok‘un ertelenmesine yol açmış gibi görünüyor. Oyun, 2022 yılı içerisinde piyasaya sürülecek.

Yakın zaman önce bir YouTube kanalına konuk olan Santa Monica Studio’nun kreatif direktörü Cory Barlog, Kratos ve Atreus‘un hikayesini bitirmek için iki oyunun yeterli olduğunu düşündüğünü, bu yüzden Ragnarok ile İskandinav mitolojisini bitirme kararı aldıklarını söylemişti.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol