Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War: Ragnarök Bekleyişi Yakında Sona Erebilir!

Henüz kesin çıkış tarihi açıklanmayan God of War: Ragnarök, Güney Kore'de derecelendirildi. İkonik serinin yeni oyunu, çok yakında piyasaya sürülebilir.

2022’nin en çok beklenen oyunlarından God of War: Ragnarök, Güney Kore’nin Oyun Derecelendirmesi ve Yönetim Komitesi tarafından derecelendirildi. Hala resmi bir çıkış tarihine sahip olmayan oyun, planlandığı gibi 2022’de piyasaya sürülebilir.

Bir başka PlayStation özel oyunu Horizon Forbidden West, Güney Kore’de Kasım 2021’de derecelendirilmiş ve üç ay sonra Şubat 2022’de yayınlanmıştı. VGC’nin haberine göre God of War: Ragnarök, Kore derecelendirme kurumu tarafından 18 sertifikasını aldı. Oyunun küfür ve argo, aşırı şiddet ve alkol kullanımı gibi unsurlar sebebiyle “çocuklar için uygun olmadığı” belirtiliyor.

God of War: Ragnarök Yaş Derecelendirmesi Aldı

God of War Ragnarök çıkış tarihi

Geliştirici Santa Monica Studio, serinin yaratıcısı Cory Barlog’un oyunculardan yeni God of War oyunu hakkındaki gelişmeler için sabırlı olmalarını istediği bir video paylaşmıştı. Tüm ekibin çok çalıştığını belirten Barlog, “Biz mükemmeliyetçiyiz. Şu anda o kadar çok şey oluyor. Keşke sizinle paylaşabilseydik ama henüz gösterilmeye hazır değiller” ifadelerini kullanmıştı.

Bu sözler, God of War: Ragnarök çıkış tarihinin ertelenebileceği yönünde soru işaretlerine yol açsa da, animasyon yönetmeni Bruno Velazquez, oyunun 2022’de çıkacağını söyleyerek endişeleri gidermişti. Türkçe altyazı seçeneği ile gelecek olan Ragnarök, İskandinav mitolojisinin sonu olacak. Oyunun hem PlayStation 5 hem de PlayStation 4 için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.