Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarok Art Book, 240 Sayfa Olacak!

God of War Ragnarok'un 240 sayfalık sanat kitabı duyuruldu.

God of War Ragnarok, lansmanından kısa bir süre sonra sanat kitabına aktarılacak. Yazar Amy Ratcliffe tarafından duyurulan The Art of GoW Ragnarok, bu yıl içinde fiziksel bir kitap olarak çıkacak ve yaklaşan oyundan 240 sayfalık fantastik sanat eserleri sunacak. Ratcliffe oyunun çıkış tarihini 28 Kasım olarak belirtse de, Amazon oyunu 29 Kasım’da piyasaya sürecek.

Bu, yeni oyunu dört gözle bekleyenler için oldukça önemli bir ürün olacak. God of War Ragnarok’un ilk çıkışından sonra sanat kitabını yayınlamak için birkaç hafta beklemek ilk başta sinir bozucu görünebilir. Ancak en azından bu şekilde, umutsuzca devam oyununu bekleyenler, kitabın içeriği dolayısıyla beklentilerini yükseltmez.

God of War Ragnarok 9 Kasım’da Çıkacak

God of War Ragnarok

Ratcliffe’in duyurusunun detaylarına bakılırsa, yeni sanat kitabının Sony Santa Monica’daki geliştiricilerle röportajları olacak gibi görünüyor. Yani bu kitap sadece God of War Ragnarok‘tan bazı fantastik sanat eserlerini sergilemekle kalmayacak, aynı zamanda okuyuculara oyunun arkasındaki fikirleri aktaracak.

Oyunda yer alan tüm sanatsal dokunuşlardan bahsedecek bu kitap, hayranlarını şimdiden oldukça heyecanlandırdı. Oyun, 9 Kasım 2022‘de PlayStation 4 ve PlayStation 5 için yayınlanacak. Ragnarok’un Dokuz Diyar’ı, oyuncuların yolculuklarına katılmaları için bol miktarda çevresel çeşitlilik ve benzersiz manzaralar sağlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.