Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarök, 5 Farklı Zorluk Seviyesi İçerecek

God of War Ragnarök geliştiricileri, oyunun içine kademeli 5 zorluk modu ekledi. Bu modlardan dilediğinizi seçenerek, oyunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Geliştirici Santa Monica Studio, yakın zamanda bir Discord Soru-Cevap bölümü yayınladı. Açılan yayında God of War Ragnarök zorluk modları hakkında birkaç detay açıklandı. Yeni oyun, 2018’deki God of War‘dan farklı olarak beş zorluk moduyla karşımıza çıkacak. Bilindiği üzere God of War’da çok seçenekli zorluk seviyeleri yer almıyordu.

Ancak yeni seçenekle hem hikayeyi hem de aksiyonları dengelemek isteyen oyuncular, rahatlıkla kendine uygun seçenekle oyuna başlayabilir.

God of War Ragnarök Zorluk Modları:

 • Give Me a Story
 • Give Me Grace
 • Give Me Balance
 • Give Me No Mercy
 • Give Me God of War

God of War Ragnarök Modları Zorlayıcı Olacak

God of War Ragnarök

Give Me a Story modu, oyunculara savaşlardan çok hikayeye odaklanacağı bir anlatı sunacak. Oyun dünyasına yabancı olan ya da yalnızca Kratos’un hikayesini merak edenler bu modda rahatlıkla zaman geçirebilir. Give Me Grace modunda oyuncular oldukça basit dövüşlerle karşılaşacaklar ve kolayca ölmeyecekler. Give Me Grace modunda düşmanlar, oyunculara sık sık saldıramayacak. Geliştiriciler bu modda, oyuncuların kamera açılarını yönetmelerine yardımcı olan bazı ayarlamalar yaptı.

Give Me No Mercy ve Give Me God of War, macera severler için akıllıca bir seçim. Ancak unutmayın, oyunun bu modları oldukça zorlayıcı. Bu yüzden genel olarak oyunculara Give me Balance modunu öneriyorum.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.