Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarok 120 FPS’e Kadar Çıkabilecek!

God of War Ragnarok'un dört grafik modu olacak ve oyun 120 FPS değerine kadar çıkabilecek.

Yılın en merak edilen oyunlarından olan God of War Ragnarok, yalnızca birkaç hafta sonra elimize geçecek. Ön incemeler yavaş yavaş internete düşmeye başladı ve onlar sayesinde yaklaşan devam oyununun nasıl performans gösterdiğine dair yeni ayrıntılar öğrendik.

God of War Ragnarok, tercihlerinize ve sahip olduğunuz televizyon türüne bağlı olarak seçebileceğiniz dört farklı grafik moduna sahip olacak. Favori Çözünürlük Modu, oyunu 4K çözünürlükle 30 FPS’de kilitleyecek. Favori Performans Modu, daha az grafik doğruluğu ile 60 FPS sunacak. İşin güzel tarafı ise, bunu destekleyen bir televizyonunuz var ise çok daha yüksek kare hızlarına erişebileceksiniz.

God of War Ragnarok 4K’da 40 FPS Hedefleyecek

God of War Ragnarok

Favori Çözünürlük (Yüksek Kare Hızı Açık) Modu, oyunu 40 FPS değeriyle 4K çözünürlükte oynamanızı sağlayacak. Maalesef 60 FPS olmasa da, yine de 30 FPS’ten yüksek. Son olarak, Favori Performansı (Yüksek Kare Hızı Açık) Mod ile 120 FPS değerine ulaşabileceksiniz. Her zaman bu kare hızına ulaşmayabilirsiniz ancak bu yüksek veya üç basamaklı aşamaların herhangi birinde ciddi şekilde pürüzsüz görünecek.

Devam oyunu, sadece yeni temel saldırılar ve benzerleriyle savaş mekaniğini geliştirmeyi değil, aynı zamanda Kratos, oğlu Atreus ve kopmuş baş yoldaşları Mimir arasındaki ilişkileri daha da derinleştirecek. Ragnarok’taki keşif mekanikleri de daha açık olacak. Bu iyi bir şey çünkü oyun, oyuncuları İsklandinav mitolojisinin tüm Dokuz Diyarı’nda gezdirecek.

Oyunu herkesin oynama şansı bulması da uzun sürmeyecek. God of War Ragnarok 9 Kasım’da çıkış yapacak ve hem PlayStation 5 hem de PlayStation 4‘te mevcut olacak. Bu özel God of War destanının ikinci ve son oyunu olacak ancak geliştirme ekibi arasında tartışmalar çok yoğun ve serinin yeni oyununda yeni tanrılar görebilecek miyiz şimdiden merak konusu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.