God of War En Çok Satanlar Listesinde

God of War oyununun PC’ye geleceğinin açıklanmasının ardından oyun rekorlar kırmaya başladı.

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Sony Interactive Entertainment Santa Monica Studio’nun yaptığı God of War’un PC sürümü kısa süre önce duyuruldu. Yapılan duyuru ardından pek çok oyuncu sevinirken bazı oyuncular ise bu duruma tepki gösterdi.

Kararın yanlış olduğunu savunanlar ise PlayStation özel oyunu olduğu için başka platformlarda bu oyunları görmek istemiyor. Yine de pek çok kişi Sony’nin PlayStation oyunlarını PC’de görmekten dolayı mutlu. God of War oyununun duyurulmasının ardından God of War en çok satanlar listesinde kendine yer bulmaya başladı.

God of War En Çok Satanlar Listesinde

Oyunun duyurulmasının ardından Steam ve Epic Games Store sayfaları da açılmıştı. Sayfaların açıklamasının ardından God of War en çok satanlar listesine girmeyi başardı. Bu liste Steam’de görülüyor ve herhangi bir istatistik ve sıralama bulunmuyor. Ancak bu listeye girmek için hali hazırda satışta olan pek çok oyunu geçilmesi gerekiyor.

God of War En Çok Satanlar Listesi

God of War oyununun PC sürümü 14 Ocak 2022 tarihinde çıkış yapacak. Şu sıralar 329 TL fiyat etiketi ile Epic Games ve Steam’de ön siparişe açılan oyun daha fazla kullanıcı tarafından sayın alınacak gibi görünüyor.

Sony son günlerde popüler PlayStation oyunlarını PC’ye getiren Sony bu anlamda Uncharted ve Days Gone gibi yapımları da PC’ye getirmişti. Sony bilindiği üzere şu sıralar The Last of Us oyununun PC için remake sürümünü de geliştiriyor. Oyun ayrıca PlayStation 5 için de çıkış yapacak.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol