Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Dizisinde Kratos’u WWE Yıldızı Canlandırabilir

Santa Monica Studio'nun ikonik oyunu God of War'un dizi uyarlamasında Kratos rolü için bir WWE yıldızının ismi geçiyor.

Santa Monica’nın aynı adlı ikonik video oyunu serisine dayanan God of War dizisi ilk olarak Şubat 2022’de duyurulmuştu. PlayStation Productions ve Amazon Studios ortaklığında geliştirilen proje, kült klasiği televizyona taşıyacak. The Last of Us dizisinin gösterdiği başarının ardından elinin altındaki IP’leri uyarlama konusunda daha cesur adımlar atan Sony, aynı zamanda Gran Turismo ve Horizon serileri üzerinde de çalışıyor.

2022’nin başında yapılan duyuru ile God of War dizi uyarlamasının Prime Video‘da izleyici karşısına çıkacağı netlik kazanmış oldu. Seri, Kratos’un oğlu Atreus ile ölen eşinin küllerini serpmek için tüm alemlerin en yüksek zirvesine yaptığı yolculuğu konu alacak. Böylece, Yunan mitolojisi atlanacak ve kült karakterin İskandinav coğrafyasındaki maceraları işlenecek.

God of War Dizisinde Kratos Kim Olacak Bilinmiyor

2018’deki God of War oyunun yönetmeni Cory Barlog, dizinin yönetici yapımcılığını üstlenecek. Senaryo, Mark Fergus ve Hawk Ostby (Children of Men, Iron Man) tarafından yazılacak. Prime Video dizisi The Wheel of Time’ın yapımcısı olan Rafe Judkins ise yürütücü yapımcı olacak. Peki, Kratos‘u kim canlandıracak?

god of war dizi kratos kim

İkonik karakter God of War (2018) ve devam oyunu God of Ragnarök’te Christopher Judge tarafından hayat buldu. Kratos’un ekrandaki yüzü için Judge, Jason Momoa, Tom Hardy ve Dave Bautista gibi isimler dillendiriliyordu. Şimdi bunların arasına Amerikalı profesyonel güreşçi Triple H de eklendi. Gerçek adı Paul Michael Levesque olan 54 yaşındaki ünlü isim, WWE’de güreşiyor.

Sony Pictures TV Stüdyoları Başkanı Katherine Pope, geçtiğimiz yılın başında Deadline‘a verdiği bir röportajda, Prime Video’da yayımlanacak God of War dizisinin oyunların hikayesine sadık kalacağını söylemişti. İddialara karşın Triple H’nin Kratos’u canlandırması düşük bir ihtimal gibi görünüyor zira ona gelene kadar bu rolün hakkından gelebilecek pek çok isim var.

Peki, sizce karakter için en doğru aktör kim? Kratos olarak görmek istediğiniz bir oyuncu var mı? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.