God Eater 3’ün 2.50 Güncellemesi Yayınlandı

God Eater 3 yeni güncellemesi ile oyuncularına yeni içerikler sundu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz haftalarda haberlerimizde yer verdiğimiz God Eater 3 güncellemesi nihayet yayınlandı. Hem konsol hem de bilgisayar platformunda yayınlanan güncellemenin notları da oyuncular ile paylaşıldı.

Cep yakan fiyat etiketi ile dünyanın dört bir yanında konsol ve bilgisayar platformu oyuncuları tarafından oynanmaya devam edilen God Eater 3 yeni bir güncelleme aldı. Güncellemenin sürüm numarası 2.50 olarak duyurulurken güncellemenin şuanda indirilebilir olduğu bilgisi geldi.

Gematsu’nun yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre oyuna gelen 2.50 güncellemesi ile oyunculara yeni görevler sunulmuş. Ekstra bölümlere eklenen yeni görevler oyuncuların epey beğenisini kazanacakmış. Birçok yeni bölümü de karşımıza çıkaran güncelleme hem özel hem de yan görevleri ile oyuncularına sonu gelmeyen bir ilerleyiş sunacak. Birçok avatar modelini de karşımıza çıkaran güncelleme birçok hatayı da çözüme kavuşturuyor. Unutmadan belirtelim yeni kostüm modelleri de oyundaki yerini aldı.

Çok sayıda sorunu ortadan kaldıran güncelleme oyunculara daha iyi bir oynanış ortamı sunarken diğer yandan da daha zengin bir içerik yapısına ulaşmış olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol