God Eater 3’ün 1.30 Güncellemesi Yayınlandı!

God Eater 3'Ün yeni güncellemesi yeni görev getirdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Aksiyon rol yapma oyunları arasına hızlı bir giriş yapan God Eater 3 şu sıralar oyunculardan tam puan almaya devam ediyor. Konsol ve bilgisayar platformunda oynanan yapım yeni güncellemesi ile oyunculara yenilikler sunuyor.

blank

Şubat 2019’da lansmana çıkan God Eater 3 oldukça başarılı bir süreci geride bırakmaya devam ediyor. Aksiyon sahneleri ve oynanış mekanikleri bakımından oyunculara bekleni veren yapım Steam’De ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirildi. Tek bir paket halinde lansmana çıkan yapım dün yeni bir güncellemesini oyuncularına sundu. Şuanda PlayStation 4 ve PC’de geçerli olan güncellemenin sürüm numarası 1.30 olarak duyurulurken dosya boyutu hakkında bilgi verilmedi.

Steam topluluk sayfası üzerinde yer alan bilgilere göre oyunun geliştiricisi olan Bandai Namco, 1.30 güncellemesi ile oyuna bazı yenilikler getirmiş. 1.30 güncellemesi ile oyuna Another Devil adında yeni bir bölüm eklenmiş. Another Devil bölümünde oyunculara yeni bir saldırı görevi sunulmuş. Oyunculara çeşitli kostümler ve aksasuarlarda sunan güncelleme beraberinde çeşitli efektleri de oyuna dahil ediyormuş.

Henüz Xbox One platformu için yayınlanmayan 1.30 güncellemesi şuanda PC ve PlayStation 4 platformunda indirilebilir durumda yer alıyor.

Güncellemenin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol