Goat Simulator’ün Yapımcısının Yeni Oyunu Just Die Already Duyuruldu

Just Die Already bu yıl içerisinde piyasaya çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Goat Simulator tasarımcısı Armin Ibrisagic ve geliştirme stüdyosu DoubleMoose, Just Die Already için ilk detayları açıkladı. Ekibe göre, Just Die Already komik, kanlı ve öngörülemeyen bir fizik tabanlı sanal oyun.

blank

Just Die Already, oyuncuları dünyanın en güzel emeklilik evinde yer ayırtmak için aşırı zorlukları tamamladığını görüyor. Oyun çılgın araçlar ve mekanizmalar ile ağzına kadar dolu bir Mayhem Sandbox dünyasına sahip olacak.

Just Die Already’i oyuncular ya tek başlarına ya da en fazla üç arkadaşı ile birlikte oynayabilir. Bu da sizin oyunu nasıl oynamak istediğinize bağlı olarak geliştirici tarafından esneklik sağlanmış. Tabi artık bir çok oyunda multiplayer özelliği mevcut ancak tek olarak oynadığınızda da geliştirici size eğlenmek için yeterli içeriği sunacaktır.

Goat Simulator’un tasarımcısı olan Armin IbrisagicOyunu yayınlayıp yayınlamamak konusunda biraz tedirginiz, dünyanın içerisinde bulunduğu durum göz önüne alındığında sanki biraz saçma kaçacak gibi geliyor. Sonuçta bu bir parodi oyunu ve insanlar bunu yanlış anlayabilir ya da tam tersi yaptığımız işi takdir de edebilirler, bunu çıktığı zaman göreceğiz” dedi.

Just Die Already bu yıl yaz ayında PC için piyasaya çıkacak. Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol