Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Goat Simulator 3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Coffee Stain North, Goat Simulator 3'ün çıkış tarihini kısa, eğlenceli ve son derece rahatsız edici yeni bir fragmanla doğruladı.

Goat Simulator 3 çıkış tarihi belli oldu. Oyunun Summer Game Fest sırasında duyurulması, orijinal oyunun hayranlarını bile şok etti. Bunun nedeni sadece Goat Simulator 2’nin var olmaması değil, aynı zamanda geliştirici Coffee Stain’in bir şekilde orijinal oyunun kargaşasını bir adım öteye taşımış olması.

Coffee Stain, şaşırtıcı bir şekilde Goat Simulator 3’ün geliştirme aşamasında olduğunu da doğruladı. Hatta ekip bununla da yetinmedi ve oyunun üzerinde uzun zamandır çalışıyor olduklarını da gösterdi çünkü Goat Simulator 3 çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Goat Simulator 3 Epic Games Store üzerinden PC’de ve PlayStation 5 ve Xbox Series X/S dahil olmak üzere yeni nesil konsollarda piyasaya sürülecek.

Goat Simulator 3 Çıkış Tarihi

Goat Simulator 3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Coffee Stain, Goat Simulator 3’ün 2022’nin sonlarında geleceğini doğruladı. En son Goat Simulator 3 fragmanı aracılığıyla, açık dünya aksiyon oyununun şimdi 17 Kasım 2022’de çıkış yapacağı doğrulandı.

Goat Simulator 3 çıkış tarihinin açıklanmasıyla birlikte Coffee Stain, oyunu desteklenen platformlarda ön satın alma veya ön sipariş verme fırsatını da açtı. Oyunun PC fiyatı 297 TL olarak açıklandı. Genelde tam tersine alışkın olsak da oyunun konsol versiyonu biraz daha ucuz olarak piyasaya sürülecek. PlayStation Store’da oyun 250 TL‘den ön siparişe açıldı.

Goat Simulator 3‘ün yeni fragmanı, garip oyun hakkında tam olarak yeni bir şey ortaya koymadı ancak, rahatsız edici olduğu kadar komik de. Fragman, gökten düşen çok sayıda keçi ve keçilerin memelerinin sağlıksız miktarda yakın çekimleri etrafında dönüyor. Bu keçiler daha sonra Goat Simulator 3’ün ada ortamında yaşayan insanların üzerine düşer ve her biri olacaklardan tamamen habersiz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.