Goat of Duty Erken Erişime Çıktı!

Goat of Duty bilgisayar oyuncularına sunuldu.

13.00 TL gibi cazip bir fiyat etiketi ile lansmana çıkan Goat of Duty şuan Steam’de erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam ediyor. Dün akşam saatlerinde lansmana çıkan yapım şuana kadar oyuncular tarafından olumlu olarak değerlendirildi.

Her geçen gün yeni oyunlar piyasaya çıkmaya devam ederken geçtiğimiz yıl duyurulan ve dün akşam lansmana çıkan Goat of Duty ile alışılmışın dışında bir aksiyon deneyimi bilzeri bekliyor. Diğer aksiyon oyunlarının aksine Goat of Duty’de oyuncular seçtikleri keçilerin üzerine silahlar döşeyecek ve rakipleri ile yüzleşecekler. Herhangi bir karakterin yer almadığı oyunda keçiler arasından seçimler yapacak, onları özelleştirebilecek ve hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak savaşlara katılabileceğiz.

Türkçe dahil olmak üzere 10 farklı dil seçeneği ile lansmana çıkan yapımda oyuncuları oldukça basit kontroller bekliyor olacak. Nükleer bir kaza sonrasını konu alacak olan oyunda keçiler mutasyona uğramış ve fantastik özelliklere kavuşmuşlar. 2-10 oyuncuya kadar mücadele edebilme imkanı veren yapımda oyuncular keçilerine zırh giydirebilecek ve onları daha dayanıklı bir hale getirebilecekler.

Goat of Duty 17 Temmuz’a kadar yüzde 15 indirimle 11.05 TL’ye satılıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol