Gloomhaven Erken Erişim Oyunu Olarak Steam’de Yayınlandı!

Gloomhaven bilgisayar oyuncularına sunuldu.

Flaming Fowl Studios imzası ile geliştirilen ve Asmodee Digital tarafından dün Steam üzerinde bilgisayar oyuncularına sunulan Gloomhaven şuanda erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam ediyor.

Steam’de yayınlanmasından kısa bir süre sonra oyuncular tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen Gloomhaven RYO ve strateji oyunu olarak ifade ediliyor. Oyunculara yoğun görsel efektler eşliğinde birbirinden zorlu savaşlar sunan yapım bünyesinde onlarca farklı karakterlere de ev sahipliği yapıyor.

Tek oyunculu bir oynanışa sahip olan yapımda oyuncular sürükleyici bir RYO dünyası ile karşı karşıya gelecekler. Bünyesinde birbirinden farklı zorluklara sahip olacak olan oyunda efsanevi karakterlerden izler de yer alacak.

Girdiğimiz mücadeleler sonucunda ödüller de kazanabileceğimiz oyunda korkunç derecede güçlü yaratıkları da avlayarak seviyemizi daha hızlı bir şekilde artırabileceğiz. Farklı karakter ve düşman sınıflarının yer aldığı oyunda kendi sınıfımızı belirleyecek ve benzersiz düşmanlar ile karşı karşıya geleceğiz.

Ses efektleri ile oyunculara enfes bir aksiyon deneyimi yaşatmayı hedefleyen Gloomhaven, Steam üzerinde 40.00 TL olarak yayınlandı.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Win 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 1GB ile eşdeğer veya daha yüksek bir özel grafik
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol