Ghostrunner’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu, 27 Ekim’de Çıkış Yapacak

505 Games ve All in! Games, Ghostrunner'ın 27 Ekim 2020 tarihinde piyasaya sürüleceğini açıkladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

One More Level tarafından geliştirilen ve 505 Games ile All in! Games tarafından yayınlanacak olan Ghostrunner’ın çıkış tarihi belli oldu. Hızlı tempolu, şiddetli dövüş ve bilim kurgu sahneleri içeren ve cyberpunk temalı Ghostrunner, 27 Ekim 2020 tarihinde PC için Steam üzerinden, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya sürülecek.

Ghostrunner’da oyuncular cyberpunk dünyasında, dinamik ve hızlı tempolu yoğun dövüş sahnelerinde bulacaklar kendilerini. Dünya da ki çoğu hayatı yok eden bir felaketten sonra insanlığın son sığınağı olan Dharma Kulesinde gezinin ve düşmanlarınızı öldürün. Dharma Kule’sinin ve insanlığın son kalesini yöneten Mara the Keymaster’dan intikamınızı almak için, şiddet dolu sokaklardan geçecek, binaların tepelerinden atlayacak ve Mara the Keymaster’dan intikamınızı alacaksınız.

Oyun, yıllar önce esrarengiz bir şekilde hayatını kaybeden The Architect tarafından yaptırılan kulede insanlık kalıntılarının yaşadığı küresel bir felaketin ardından gelecekte geçiyor. Oyuncular, şimdiye kadar yaratılmış olan en gelişmiş kılıç dövüşçüsü olarak oynayacaklar.

Ghostrunner, 27 Ekim 2020 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Oyun için yayınlanmış olan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca PAX Online 2020 etkinliği kapsamında tanıtımı yapılan oyun için şu an ön sipariş ile satın almak isteyen oyuncular %20 indirimli olarak 135,20 TLye satın alabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol