Ghost Recon Wildlands’ın İkinci Yılına Özel DLC’si Yayınlandı!

Ghost Recon Wildlands’ın ikinci yılına özel DLC'si 105.00 TL olarak satılıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Ülkemizde ve dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, geçtiğimiz günlerde ikinci yılını kutlamıştı.

İki yıldır yayında olan ve gerek satışları, gerekse de gelirleri bakımından Ubisoft’un yüzünü güldüren Ghost Recon Wildlands, ikinci yılını ücretsiz olarak kutluyor. Ghost Recon Wildlands 12 Nisan – 15 Nisan tarihleri arasında tüm platformlarda ücretsiz olarak oynanabilecek ve oyuncular yapımın tüm özelliklerine herhangi bir para ödemeden erişebilecekler. 15 Nisan’da eski fiyat etiketine sahip olacak olan yapım, ikinci yılını kutlamak için bir de yeni DLC yayınladı. Steam’de 105.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan yeni DLC ile oyunculara 8 farklı savaş sandığı sunuluyor.

Dün haberlerde yer verdiğimiz Splinter Cell karakteri de yayınlanan DLC içerisinde yer alıyor. Splinter Cell’in efsanevi karakteri olan Sam Fisher bir silah, 2 gece görüş gözlüğü, 1 çift eldiven ve 3 kamuflaj ile oyuncuların karşısına çıkacak. Buna ek olarak Sam Fisher kendine has bir silaha ve bir silah derisine de sahip olacak. DLC ile oyuna gelen 8 sandığın 4 tanesi Spec Ops sandığı olurken, diğer 4’ü ise Ghost War sandığına da sahip olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol