Ghost of Tsushima’ya Co-Op Mod Desteği Geldi

Co-op çok oyunculu Legends modu, PlayStation Store'dan ücretsiz olarak indirilebilir.

Ghost of Tsushima’ya Co-Op Mod Desteği Geldi

Çevrimiçi Mod Ghost of Tsushima: Legends’e Eklendi.

Sony’nin son özel oyunlarında olan Ghost Of Tsushima satış rakamları ve inceleme notları ile Sony ve oyuncuları oldukça memnun etti. Yapımcı ekipten şaşırtıcı bir hamle ile oyuna sessiz sedasız bir çok oyunculu modu eklendi.

PS4’e özel Ghost of Tsushima başlangıçta yalnızca tek oyuncuya özel bir deneyimdi. Ancak bu Cuma günü değişti. Co-op çok oyunculu Legends modu, PlayStation Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

İki oyunculu hikaye görevleri ve dört oyunculu hayatta kalma görevleri içeriyor ve geliştirici Sucker Punch önümüzdeki birkaç hafta içinde bir baskın ekleyeceğini söyledi.

Yakın dövüş odaklı samuray, menzilli avcı, destek tabanlı ronin ve gizli suikastçı karakter sınıfları arasından seçim yapabilirsiniz.

Tek oyunculu oyuncular için Cuma günkü güncelleme, tüm süslü yükseltilmiş zırhınızı ve silahlarınızı ikinci bir oyunda kullanmanıza izin veren ”Yeni Oyun+” modu da ekledi.

Ayrıca binmek için yeni bir at, zırh boyaları ve diğer kozmetik malzemeleri almak için yeni bir tüccar ve oyunun mükemmel fotoğraf modunda da yeni seçeneklere sahip olacaksınız.

Resmi bir açıklamaya göre Legends’i indirdiğinizde sahiplenebileceğiniz bir köpeğinizde olacak.

12 Kasım’da Sony‘nin geriye dönük uyumlu yeni nesil konsolu piyasaya sürüldüğünde Ghost of Tsushima’yı PS5’te oynamak istiyorsanız, Sucker Punch bunun sorunsuzca gerçekleşeceğinin garantisini verdi.

Game Boost ile oynayan PS5 sahipleri, 60FPS’ye kadar kare hızlarına izin vermek için ekstra bir seçenek görecekler ve PS4’teki yükleme hızları zaten harika olsa da, siz bir de PS5’te görün!” 9 Ekim’deki resmi tweetten bir alıntı.

Ayrıca, kayıtlı oyun dosyasınızı PS4’ten PS5’e aktarabileceksiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol