Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ghost of Tsushima İçin Dördüncü Büyük Güncelleme Yayımlandı

Ghost of Tsushima için yepyeni bir güncelleme yayınlandı. Açıklanan detaylara göre 6 GB boyutunda ve birçok sorunu düzeltiyor,

Nixxes stüdyosu tarafından PC platformuna portlanan samuray tarzı aksiyon macera oyunu Ghost of Tsushima için yepyeni bir güncelleme yayınlandı. Açıklanan detaylara göre 6 GB boyutunda olan yeni yama, oyundaki birçok sorunu düzeltiyor, ince ayarlar ekliyor ve çeşitli alanlarda düzenlemeler getiriyor. Bu güncelleme tamamen PC sürümüne özel olarak karşımıza çıkıyor ve dolayısıyla herhangi bir konsol yapısını kapsamıyor.

Daha fazla detaya girecek olursak dördüncü yama ile beraber AVX2’yi desteklemeyen eski işlemcilerde artık oyunu oynayabileceksiniz. Daha önce bu durum ne yazık ki oyuncuların başına büyük bir belaydı. Şimdi ise bu durum tamamen çözülmüş durumda. Ayrıca yama AMD tarafından sunulan FSR 3.0 Frame Generation desteğini daha da kararlı hale getiriyor. Böylece oyunu oynarken daha iyi bir hissiyat yakalayabiliyorsunuz. Dolayısıyla bu desteği kullanmak isteyenlere güzel bir haber diyebiliriz.

Ghost of Tsushima En İyi PS PC Oyunlarından

Detaylar sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Diğer taraftan Ghost of Tsushima için yayınlanan yeni güncelleme, video belleği tükendiğinde yüz dokularının hatalı görüntülenmesine neden olabilecek bir sorunu gideriyor. Ayrıca bazı noktalarda oyunun lekeli noktalara sebep olan problem de çözülüyor. Öte yandan kontrol cihazlarının jiroskop işlevi artık Steam girişi etkinleştirildiğinde kullanılabilir duruma geliyor. Bu da oyunculara daha rahat bir deneyimi vadediyor.

Ghost of Tsushima

Horizon: Forbidden West‘in yanı sıra Ghost of Tsushima, PC platformunda yer alan en iyi Playstation oyunları arasında bulunuyor. Dolayısıyla oyunu portlayan Nixxes stüdyosu şu anda oyuncular tarafından övgüler alıyor. Bildiğiniz üzere oyun ilk etapta PlayStation konsollarına özel olarak çıkışını gerçekleştirdi. Şimdi ise PC platformunda boy gösteriyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.