Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ghost of Tsushima İçin 6.7 GB’lık Yeni Güncelleme Yayımlandı

Nixxes stüdyosu tarafından PC platformuna portlanan Ghost of Tsushima'nın yeni yaması 6.7 GB boyutunda.

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanan açık dünya aksiyon macera oyunu Ghost of Tsushima‘nın PC sürümü için yeni bir güncelleme yayınlandı. Nixxes stüdyosu tarafından PC platformuna portlanan bu yapım için yeni yama 6.7 GB boyutunda ve tüm yama notlarının da şu anda paylaşıldığını aktarabiliriz.

Detaylara girecek olursak oyun için yayınlanan yeni güncelleme bazı durumlarda oyun içi seslerin kesilmesine neden olan tüm sorunları ortadan kaldırıyor ve yeni iyileştirmeler sunuyor. Ayrıca AMD RX 7000 serisi ekran kartlarında oyunu oynayanlar daha yüksek FPS’ler alabiliyor. Bunun dışında Windows 10 işletim sistemlerinde HDR etkinleştirildiğinde oyunun siyah ekranla başlamasına neden olan bir sorun da çözülüyor.

Ghost of Tsushima Çok Seviliyor

Ghost of Tsushima’nın yeni güncellemesi bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda fare ve klavye kontrollerini daha akıcı hale getiriyor. Bunun dışında Nixxes ekibi yamanın çeşitli görsel hata düzeltmelerini ve kullanıcı arayüzü iyileştirmelerini de içerdiğini belirtiyor. Ancak ekip mevcut düzeltmeler hakkında pek fazla detaya girmiyor.

Dikkat çekici içeriği ve samuray tarzı savaşlarıyla ön plana çıkan Ghost of Tsushima’nın PC sürümü oyuncular tarafından oldukça sevilmiş durumda. Steam sayfasına bakacak olursak oyunun çok olumlu etiketine sahip olduğunu aktarabiliriz. 60 dolarlık fiyat etiketine sahip olan yapım Türkçe dil desteği ile beraber bizlere sunuluyor.

Son olarak oyunun yeni güncellemesinin tam notlarına ulaşmak için buraya tıklayabilir ve daha fazla detaya sahip olabilirsiniz. İlerleyen süreçte yeni güncellemelerin geleceğini de aktarabiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.