Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ghost of Tsushima Geliştiricisinden Yeni Açık Dünya Oyunu

Ghost of Tsushima geliştiricisi Sucker Punch, yepyeni bir açık dünya oyunu üzerinde çalışmalarına başladı.

Ghost of Tsushima geliştiricisi Sucker Punch, şirketin bir sonraki büyük projesi üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor. Bir sonraki oyunun ne olabileceğine dair çok fazla ayrıntı olmasa da, fazlasıyla beklenen Ghost of Tsushima 2 olması bile mümkün.

Oyunun bir sonraki projesinin Ghost of Tsushima 2 olmasını umut eden birçok Sucker Punch hayranı olduğunu biliyoruz ancak Sucker Punch’ın şemsiyesi altında oldukça popüler olan başka markaları da mevcut. Şirket, daha doğrusal bir hikaye anlatımı yaklaşımına sahip oyunların yanı sıra açık dünya oyunları yapma konusunda da başarılı oldu. Bu sefer yine bir açık dünya oyunu göreceğimiz kesinleşti.

Ghost of Tsushima 2 Muhtemelen Geliştirme Aşamasında

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima geliştiricisinin web sitesindeki yeni bir iş listesi, Sucker Punch’ın tam olarak ne aradığını ve nedenini ortaya koyuyor. Listenin en başında, yeni yazarlık işi için ideal adayın, bir açık dünya oyununda etkili “karakter odaklı hikayeler” yazma deneyimine sahip biri olduğu açıklaması yer alıyor. Liste, bu yeni yazarın aynı zamanda unutulmaz karakterlerle duygusal hikayeler oluşturma yeteneğine sahip olması gerektiğini de belirtiyor.

Bu Sucker Punch iş listesinden yapılabilecek bazı tahminler mevcut. Şirketin tamamen yeni bir marka üzerinde çalışmadığını varsayarsak, böyle bir oyun hakkında ortaya çıkan söylentilere rağmen, en azından bu yeni projenin daha doğrusal Sly Cooper serisinin başka bir oyunu olmadığı çok açık. Ayrıca, iş listesinin hiçbir yerinde bunun yepyeni bir seri olacağını söylememesi de ilginç.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.