Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ghost of Tsushima Filminin Senaryosu Tamamlandı

Chad Stahelski, yönettiği Ghost of Tsushima film uyarlaması hakkında umut verici bir açıklama yaptı.

Screen Rant‘a konuşan Stahelski, Ghost of Tsushima filminin senaryosunun tamamlandığını açıkladı. Ayrıca Hollywood’da hâlen devam eden SAG-AFTRA oyuncu ve senarist grevlerine rağmen, projeyi ilerletmeye ve çekim aşamasına geçmeye yakın olduklarını da belirtti.

Stahelski, “Bir senaryomuz var ve bu konuda da ortak bir karara varmaya çok yaklaştık. Geliştirme her zaman çetrefilli bir iştir. Stüdyolar, grevler, erişilebilirlik ve keşif aşaması vardır. Bir şeyleri var etmeye istekli olmalısınız. Sanırım en yakın olduğum ve en çok ilgilendiğim iki şey Highlander ve Ghost of Tsushima. Her ikisi de muhteşem. Ghost’un hikayesi aynı zamanda tüm zamanların en sevdiğim hikayelerden birisi oldu.” ifadelerini kullandı.

Ghost of Tsushima Filmi İçin Beklentiler Yüksek

Ghost of Tsushima Filminin Senaryosu Tamamlandı

Elbette yönetmen bir hayli üstü kapalı cümleler kuruyor ancak yine de böyle cesaret verici bir güncelleme duymak güzel. En azından, artık hali hazırda bir senaryo bulunduğunu biliyoruz. Böyle bir güncellemeyi, en son Ağustos ayında Stahelski’nin filmin tamamının Japonca olacağını açıkladığı zaman duymuştuk.

Mart ayında ise Stahelski, oyunun sunduğu atmosfer ve grafik tasarımına “sadece ulaşmakla kalmayıp onu aşmayı” umduğunu açıklamıştı ki bu, oyunun atmosferi göz önüne alındığında bir hayli yüksek bir çıta oldu.

Uyarlama ilk olarak Mart 2021‘de duyurulmuştu. Filmin vizyon tarihi henüz net değil ancak Stahelski’nin son söylemlerine inanmak gerekirse, filmin vizyon tarihini yakında öğrenmemiz mümkün.

Ghost of Tsushima filminin tüm zamanların en iyi video oyunu filmleri arasına girip girmeyeceğini yalnızca zaman gösterecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.