Ghost of Tsushima Film Uyarlamasından Yeni Bilgiler Geldi

Yakında çıkacak olan Ghost of Tsushima filminin yönetmeni Chad Stahelski, büyük ekranda video oyunu uyarlamalarının genellikle zayıf alımına atıfta bulunarak işini "doğru yapmak" istediğini söylüyor.

Ghost of Tsushima film uyarlamasından yeni bilgiler nihayet geldi. Filmin yönetmeni Chad Stahelski, The Matrix: Resurrections için IGN’nin özel kırmızı halı röportajında ”Sadece işimizi doğru yapmak istiyoruz” dedi ve ekledi: “Video oyunu uyarlamalarının nasıl ilerleyebileceğini biliyorsunuz. Bu yüzden zamanımızı ayırıyor ve doğru yapıyoruz. Oyunun güzel yanlarına bağlı kaldığımızdan emin olmak için oyun geliştiricileriyle çok yakın çalışıyoruz”

Stahelski, Ghost of Tsushima yapım ekibinin hala bir senaryo üzerinde çalıştığını ve oyunun hayranlarının “üzerinde çalıştığımız şeyden çok memnun olacaklarını” da sözlerine ekledi. Ayrıca oyunu “birçok kez” oynamanın onu projeye çeken şey olduğunu söyledi.

Ghost of Tsushima Filminin Çıkış Tarihi Belli Değil

Ghost of Tsushima

Karar verme konusuna gelince Stahelski de benzer şekilde somut kararlar konusunda sessiz kalıyor. Ana karakter Jin Sakai’nin İngiliz seslendirme sanatçısı Daisuke Tsuje’nin rolünü tekrar oynayıp oynamayacağı sorulduğunda Stahelski, “Göreceğiz. Henüz o kadar ilerlemedik” dedi.

Stahelski, şu anda prodüksiyon aşamasında olan John Wick 4’ün öncülüğünde ve Henry Cavill’in başrolde olduğu bir Highlander gibi birkaç aksiyon ağırlıklı film ve TV dizisiyle meşgul. Bir Ghost of Tsushima filminin geleceği Mart 2021’de, Sucker Punch’tan Peter Kang’ın baş yapımcı olarak görev yapacağı haberiyle birlikte bildirildi. 

Film, yenilgiden sonra “hayalet” unvanıyla yükselen ve evini, Tsushima adasını Moğol istilacılarından kurtarmak için yükselen Jin Sakai’nin hikayesini uyarlamaya hazırlanıyor. Herhangi bir çıkış tarihi belirlenmedi ve Stahelski prodüksiyonun hala senaryo aşamasında olduğunu doğruladı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol