Gezegenler Arası Şehir Kurma Oyunu Before We Leave Duyuruldu!

Before We Leave Steam'de sergilenmeye başlandı.

Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları için sergilenmeye başlanan ve ne zaman yayınlanacağı belli olmayan Before We Leave ile gezegenler arasında şehirler kuracak ve yöneteceğiz. Yapım yakında lansmana çıkacak.

Oldukça hoş grafik açılarına sahip olacak olan oyun içerisinde bizleri zengin bir yapı bekliyor olacak. Balancing Monkey Games tarafından geliştirilip yayınlanacak olan yapım rengarenk bir oynanış atmosferine ev sahipliği yapacak. Strateji türünde yer alacak olan oyunda farklı evrenin derinliklerine kendi şehirlerimizi kuracak ve yerleşim yerleri inşa etmeye çalışacağız.

Şiddet ve aksiyondan uzak bir oynanış yapısına sahip olacak olan oyunda antik teknolojiyi keşfedecek, güneş sistemini geliştirecek, yeni bir uygarlık ortaya çıkaracağız. Şehrimizi kalkındırmak için kaynakları yöneteceğimiz oyunda yeniden doğmuş bir toplum için bazı kararlar da alacağız. Patates gibi sebzeler ekebilecek, halkımızın beslenme ihtiyacını da kalkındırabileceğiz.

Oyuncular şehirlerini dışarıdan gelebilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı da koruyacaklar. Uçsuz bucaksız bir evrende yer alacak olan oyun her zaman güvenli bir atmosfere sahip olmayacak. Yapım içerisinde herhangi bir silah türü de yer almayacak, şiddetten uzak bir oynanış karşımıza çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol